SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masło, bekon, kreatyna - będzie z ciebie big dziewczyna %-) SPAM!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190457

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3787
Poszło !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
No dzięki laski.

Fajne te schematy z przedszkola Mój syn też się garnie do kuchni i w sklepie potrafi rozrożnić rodzaje mięsa. Ostatnio kurczakiem się bawił tzn. biegał z nim po domu, że niby lata, ale potem rzekł: mamo, on już chyba nie poleci, bo nie ma głowy, zabierzmy go do weterynarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Również zagłosowałam.

Marta : 3:48 , ale jest szansa na zawodach na lepszy czas bo 3:46 utrzymywałam przez większość tylko w 100 m zaczęła mnie boleć łydka i piszczel .
wkurza mnie cholernie ta łydka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Można też usunąć pliki tymczasowe i cookies i klikać do woli Jejku, czego ja Was uczę
Jak ktoś kocha zwierzęta i pamięta o takich akcjach, to wysyłam link do akcji dla zwierząt - wystarczy klikać 1x dziennie w pustą miskę - 70 kliknięć to pomoc dla 1 zwierzaka: http://www.pmiska.pl/ 

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania co się dzieje z nuką?

A ten... "Piła" była?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Ja tam nie lubię takich konkursów, bo konkurs to powinien być na zdjęcie, a nie na to kto ma więcej znajomych. Ale, że to dobrzy znajomi i że dobrze im idzie no to niech mają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3787
:

Zmieniony przez - bazylinka w dniu 2012-02-29 15:57:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Marta nie wiem właśnie , ostatnio nawet zauważyłam , że przy szybkich marszach boli mnie piszczel w tej samej nodze (chyba nie jest to normalne ? ) a przy wioślarzu czy bieganiu boli tez łydka.

Była , zdecydowanie widać moc pod czas treningów.
Coś mi się wydaję ,że na zawodach będę mogła dzięki temu poszaleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Spadam. Wrócę, jak ogarne internet w nowym siedlisku. Si ju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3787
Hubert już tęsknimy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Podniesienie piersi

Następny temat

Redukcja, poprawa kondycji, jędrna pupa

WHEY premium