SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masło, bekon, kreatyna - będzie z ciebie big dziewczyna %-) SPAM!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190682

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
dobra, jak rzygne to bedzie krzys na Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeginacie z tym spamem, już nowy? no cóż witam na 7mej.

Futrzaczka to ile czasu przedtreningowy sie je przed treningiem to kwestia całkowicie indywidualna, zależy co jesz, ile, i jaki masz organizm

Wogóle k***a pierwszy dzień wolnego po sesji, wchodze na google a tam jakaś sinusoida popyerdala, jak żyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
elo spamiarze

dziś w nocy dokładnie zrozumiałam o co chodzi z chowaniem masła, o którym czytałam w różnych dziennikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
nie do końca. myślę, że zanim bym się przedarła przez stertę ciuchów i butów porozwalanych po drodze do kuchni, to i tak zdażyłabym się 5 razy obudzić ,ale nie mogłam się powstrzymać i to było jedyne na co miałam ochotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Dobry dzień

10 godzin snu - nareszcie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Saidka nareszcie mam nadzieje że jutro też będe mógł wstać po co najmniej 10godzinnym śnie, niestety dziś mnie k***y jedne przed 7 obudziły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 607 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7261
Hehe raKhu o 7 to szczęściarz z Ciebie, my w dni śnieżne mamy pług i ryczących + trąbiących radośnie (i złośliwie) panów o 4:20, jak w zegarku

Who needs big tits when you have an ass like this
2019: https://www.sfd.pl/13_tygodni_na_początek_***_redukcja-t1185675.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
Saida, słuchaj mam newsa, choc nie wiem czy to dla Ciebie news zrobiłam kryształy z jedna łyżeczka cukru, śliwkami suszonymi i morelani i uwaga: nie jest ani troche słodkie, ani troche mdłe, ładnie gazowane i smakuje jak sliwkowe piwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam w nowym spamie.

Krewetka, jesteś mistrzynią pióra!

Aisha, widzę, że nie tylko ja mam parcie na masło. Też się ledwie hamuję i myślę o nim przed zaśnięciem. <--- teraz ta emotka kojarzy mi się z rozchwianiem emocjonalnym jednej z byłych lejdis
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Podniesienie piersi

Następny temat

Redukcja, poprawa kondycji, jędrna pupa

WHEY premium