SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masło, bekon, kreatyna - będzie z ciebie big dziewczyna %-) SPAM!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190568

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem przeciw. Za dużo bab w jednym miejscu jest niezdrowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, tak jak wczoraj ta panna, co się zdziwiła, że zamierzam coś obszamać po treningu o 22.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
mnie wkvrvia jak male kobiety (Sis ) zawisaja na mnie w celu usciskania mnie lub przytulenia. Nie mam nic przeciwko uprawianiu seksu z kobietami ale moze niekoniecznie przytulanie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta, są baby i baby. Ale wiem, o czym mówisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Jasne Marta, ale ja bardzo długo nie ćwiczyłam i potraktowałam to jako rozgrzewkę, żeby sobie przypomnieć technikę i rozruszać się. Kilka miesięcy na to łaziłam, a potem już normalne treningi. Tak więc ja nie mówię nie, jakiś sens to ma dla początkującego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam w ogóle nie lubię, jak kobiety na mnie zawisają, małe czy duże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
haha ja kiedys na silce slyszalam taka rozmowe : Meduza1:kurde ale jestem gloda, chyba zjem sobie jajka jak wroce do domu. Meduza2. No co Ty jajka na noc? (moja dopisaka: lepiej zjedz musli z jogurtem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Ja też takich rzeczy nie lubię. I obcałowywania. Ja się całuję tylko z mężczyznami. No i z rodzicami ewentualnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
albo owoce, najlepiej k***A z pol kilo

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Podniesienie piersi

Następny temat

Redukcja, poprawa kondycji, jędrna pupa

WHEY premium