SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masło, bekon, kreatyna - będzie z ciebie big dziewczyna %-) SPAM!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190681

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
moja butelka z woda więcej waży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
nie kracz, bo ja zdalam sobie sprawe, ze split squats to moge zrobic ale z obciazeniem 0.1kg

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
haha no meduza pierwsza klasa z rozwinieta wiedza na temat tipsow i sztucznych rzes (nikogo nie obrazajac, bo sama chcialam sie dowiedziec jak to jest z tymi rzesami bo milobyloby uniknac sypiacego sie tuszu) . Chyba ja troche zmurowalo i nie wiedziala co powiedziec :P ale idac dalej nie baczac na nic (i tak nie szukam tu przyjazni :P) powiedzialam, ze smieszy mnie jak ktos chodzi na bieznie i twierdzi ze chodzi na silownie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
juz mowilam, ze nie ogarniam, ze baby dbaja o paznokcie u rak i stop podczas, gdy najpierw nalezy miec dobra sylwetke, ladne wlosy i cere

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ale o dziwo zrobila sobie kanapke (cala bulke !!!) a nie mleko UHT z platkami fit :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
bo bylo pytanie na vitalii czy mozna zjesc pol bulki i ktoras tam powiedziala, ze lepiej cala.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3787
ale to nic ja byłam ostatnio na takiej nowej siłowni ful wypas sprzęcik nowiusi i byli tam ,,trenerzy personalni ,, i jak powiedziałam że chcę się spróbować ze sztangą to mnie zapytał po co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
bosz, dlaczego mnie nikt o nic nie pyta??? nikt mnie nie lubi

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
uwiez ze jak za kazdym razem kto inny zadaje to samo lub podobne pytanie to ......... wk*** :D a juz najgorzej jak sie przestaje byc anonymm.........:/ sucks!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Podniesienie piersi

Następny temat

Redukcja, poprawa kondycji, jędrna pupa

WHEY premium