SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marzec Wodyn i Żubr

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
WODYN technika trojbojowa czyli mostek i prowadzenie sztangi w okolice sutkow? Z tego co czytalem wtedy wlasnie pracuje dolna czesc ktora jest silniejsza niz gorna i barki temu tak sie to robi...
Knife tak to opisuje... http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=2284 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3761
A kiedy jutrzejszy odcinek będzie wrzucony na tv.sfd bo nie będę miał czasu obejrzeć a chętnie bym zobaczył ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Barki - kontuzje, ich unikanie - poprawna technika, zalecenia dot ilości i rodzaju ćwiczeń na rozwój masy i siły barków

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
SOŁTYS CHYBA ZLE ZROZUMIAŁES - OCZYWISCIE ZE DOLNA PRACUJE BARDZIEJ EFEKTRYWNIE NIZ W WERSJI NA PLASKO JEDNAK GORNA CZESC KLATKI TYM BARDZIEJ PREACUJE BARDZIEJ EFEKTYWNIE


nie wiem czemu w ogole musze o tym pisać , jesli Knife gdzies napisał (na pewno nie w tym linku!!!! ) iz górna część klatki się wyłącza to trudno ale tak nie jest - i oczywiście nie sądze by cos takiego napisał wiec zakładam iz mylisz właczenie dolnej z wyłączeniem górnej a to zupełnie bezpodstawna zależność

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2011-03-24 18:06:45

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2011-03-24 18:16:57
1

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
oglądałem odcinek na vimeo i było ok

są tam 3 uploady i tylko ten: http://

jest dobry

teraz na tv.sfd.pl widze ze dzwiek jest nadal przesuniety wiec niech ktos z IT zlinkuje nowy niewadliwy upload z Vimeo na nasz serwis

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2011-03-24 19:05:06
1

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
Niektóre odcinki niezłe , a niektóre tylko dobre :D

Fakt faktem kawał dobrej roboty aby robić to co dawno powinien zrobić związek .....Popularyzować ten je**y sport.

Życzę powodzenia i liczę że kiedyś 3bój.pl spotka się w studio z SFD na wywiad " co zrobić aby 3bój trafił do TVN :D ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
To wczoraj był odcinek?? Cholera przegapiłem.

Sołtys Wodyn ma rację. Im lepsze ściągnięcie łopatek, tym lepsza aktywacja klaty, zarówno dołu jak i góry. Z resztą pooglądaj klaty trójboistów to zobaczysz, że są dość proporcjonalne(góra, dół)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
"Jeśli prowadzisz sztangę na szyję lub na górę klatki piersiowej - w większym stopniu angażujesz barki i górną część klatki (słabszą), co przełoży się na gorszy wynik w wyciskaniu leżąc."
oczywiscie nie sadze ze gorna czesc sie wylacza tylko ze dolna jest mocniej angazowana przy poprawnej technice...
Senegroth ja sie domyslam ze Wodyn ma racje tylko teoretyczny opis mi nie pasuje i nie wiem czy dobrze wszystko rozumiem

Zmieniony przez - soltys88 w dniu 2011-03-24 19:44:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
nie sposob powiedziec czy na pewno zawsze jest lepiej aktywowana dolna klata

ale na pewno jest lepiej wykorzystana
gdyz wyzej uniesione przyczepy poczatkowe miesnia piersiowego w stosunku do nizej polozonych przyczepow koncowych tegoż mięśnia tworzą efektywniejszą dźwignie ciagnąc kosc tamienna bardziej w górę podczas gdy wersja na płasko ciągnie tę kosć bardziej do wewnątrz co przy szerokim chwycie jest zupełnie nieefektywne - w lezeniu na płasko duzo sił tracimy na wciskanie kości ramiennych w panewki stawowe/łopatki

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2011-03-24 20:00:13
1

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Pytanie do jutrzejszego odcinka:
1.Jak skutecznie rozgrzać stawy barkowe przed treningiem? Może jakieś własne plany czy metody rozgrzewki, tych chyba najważniejszych stawów jeżeli chodzi o trening siłowy/kulturystyczny.

2. Jaki preparat polecacie na ochronę stawów?


Ale będzie super odcinek, nie mogę się doczekać

PS. WODYN, dzięki i odbijam

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-03-24 20:18:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arnold Amateur 2011

Następny temat

Ramona Valerie Alb

WHEY premium