SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marzec Wodyn i Żubr

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nikogo, jak tego goscia mi sie tak dobrze nie oglada.
Dajcie Wodynowi angaz!
Nie dosc, ze ma glowe na karku, to jeszcze dobrze mu idzie

Az zapomnialem, ze jestem glodny z wrazenia, jak ogladalem

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Fajny odcinek, szkoda że taki krótki.

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Chcemy więcej WODYNA !!!

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 158 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5194
Wodyn, Zubr, Bull absolutnie rewelacyjna idea, gratuluje pomyslu. Wodyn chyle czolo, bije od Ciebie elokwencja, jestes ambasadorem sfd. Powiedzialabym, ze taki Antyczny "Kalos Kaghatos". Az sie prosi o cykliczne odcinki z serii co Wodyn radzi.
Pozdrawiam serdecznie i zycze Tobie i Zubrowi dalszych sukcesow!!! Tak trzymac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
na piątek staram się zorganizować kolejny
jutro do 12h dam znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Mi tez sie miło oglądało,i chciałbym zobaczyc wodyna w akcji jeszcze raz.Oby tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Wodyn mam pytanie apropo tego co powiedzialem o gornych rejonach klatki piersiowej, jaka dokladnie technika dala CI przyrosty w tamtym miejscu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
jutro 16.30 kolejny live z Wodynem
tym razem pytania mozna tu zadawać
a w czasie programu czat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
sołtys88: technika trójbojowa, wątpie czy znajdziesz trójboistę ze słabymi miesniami górnej klatki piersiowej pomimo iż niezwykle rzadko trenują na skośnej ławie



wczorajszy program:
w Warszawie byłem juz o 15:10 ale nieznajomość komunikacji miejskiej w tym rjonie i korki spowodowały iz dotarlismy do studia z Mawashim dokładnie o 16:30, kolejne minuty to juz przygotowania techniczne i make-up, bez ktorego łeb się świeci jak żarówka ponoć

Cały czas wkurzało mnie iz nie byłem w formie tego dnia, otóż dzien wczesniej urzadziłem sobie sparing z jedyna osobą z którą boję sie walczyć i niechcacy niemal nie połamał mi nosa, usłyszałem chrupniecie i pomyslałem ze w TV bede musiał wystąpic w masce

na szczescie nic sie nie stało , ale krew sie lała mocno. w nocy wystarczyło że nos oparłem zbyt mocno o poduszkę i krwotok sie jakos odnowił. leciało nawet przez papierki w nosie


miałem przez to cała noc przespana na zasadzie sen-pobudka-sen-pobudka

w pociagu kontynuacja...

przed programem był plan by zapodać 3x espresso jednak nie było czasu, język plątał mi sie w gębie

po programie moja elokwencja w ogóle już spadła do zera.



W ŚWIETLE POWYZSZEJ HISTORII NA PRAWDE DZIĘKUJĘ ZA MIŁE KOMENTARZE
1

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
rozczulasz się nad sobą

jutro celujemy w czat i pytania od userów
a jak się uda to Wodyn i Andrzej zrobią jeszcze VOD, instruktarza w Pure u Niwixa


Co chcecie zobaczyć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arnold Amateur 2011

Następny temat

Ramona Valerie Alb

WHEY premium