SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marzec Wodyn i Żubr

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
No tak, AgroSorr....
Agrestor to brat Czereśniaka ponoć
1

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
kiedy będzie dostępna część druga?

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
http://www.lookr.tv/player.php?id=2412

no właśnie !!!!
1

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4395
Przepraszamy. Wybrany materiał jest niedostępny ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 171 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1461
a mi się udało obejrzeć dwie części...
A pytanie dla WODYNA z odcinku z Danielem Grabowskim-na masie zjadam do 35 jajekdziennie -nie pytając jak to możliwe bo dla niektórych jajka są mdłe poprostu- ja zapytam czy mitem jest że jajka źle działają na męskie jajka-bezpłodnosć i te sprawy
-pytanko na temat przyrostów w kg na takiej diecie- ogólnie na diecie masowej -jaki najlepszy przyrost-np na cyklu lub też -miesieczny- lub tygodniowy zależy kto jak sprawdza rezultaty

A i ostatnie Panie kiedy pan śpisz jak widać po wypowiedziach na sfd to prawie wszystkie takie jak życzenia sylwestrowe dobrze po północy he he

Ten, kto nie jest wystarczająco odważny by podjąć ryzyko, niczego w życiu nie osiągnie.
Muhammad Ali
http://www.sfd.pl/masa_pod_okiem_specjalistów-t695627.html aktualny plan i forma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
ja zapytam czy mitem jest że jajka źle działają na męskie jajka-bezpłodnosć i te sprawy

Co? myślę że to jakiś lokalny folklor wymyślony przez gospodynię oszczedzającą jaja na odpustowy jarmark


-pytanko na temat przyrostów w kg na takiej diecie- ogólnie na diecie masowej -jaki najlepszy przyrost-np na cyklu lub też
-miesieczny- lub tygodniowy zależy kto jak sprawdza rezultaty


zalezy od osoby , treningu, czasu trwania , poziomu stresu itp



A i ostatnie Panie kiedy pan śpisz jak widać po wypowiedziach na sfd to prawie wszystkie takie jak życzenia sylwestrowe dobrze po północy he he



zazwyczaj po północy się kładę, mieszkam w Anglii a tu inna strefa czasowa , plus praca na 2 etaty z czego jedna zmiannowa więc sam widzisz
1

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Widzę że już działa.

Ale chyba jeszcze jeden odc. do wrzucenia?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Po pracy sam chetnie obejrze
1

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Elegancko wyszedł ten odcinek, lepiej niż ten pierwszy gdzie było raczej przedstawienie sylwetek gości. WODYN Ty to chyba masz 2 etaty jak personal trainer, bo nie chce mi się wierzyć że nie zajmujesz się tym zawodowo

Jak najwięcej odcinków z WODYNEM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10548
a jak ktoś nie ma za dużych możliwości i jego rekodr w podciagainu to 10 pow to co byś poradził jak sie podciągać ? tzn ile serii po ile razy w serii i ile razy w tygodniu i ile czasu odpoczynku między seriami
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arnold Amateur 2011

Następny temat

Ramona Valerie Alb

WHEY premium