SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Martwy ciag na prostych nogach?Pomocy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1409
Ja zawsze robie martwe ciagi na lekko ugietych nogach rozstawionych na szerokosci barkow i z prostym kregoslupem tak jak w atlasie cwiczen...Ale ostatnio widzialem jak mistrz swiata w troj boju silowym robi martwe ciagi na prostych nogach z bardzo szeroko rozstawionymi nogami o co z tym chodzi lepiej z szeroko rozstawionymi nogami czy na szerokosci barkow pomocy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
nogi bardzo szeroko to taki ciąg sumo. moim zdaniem tym mistrzem nie masz sie co przejmować tylko rób swoje. nogi lekko ugięte są ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
masz różne sposoby wykonywania martwego ciągu, różne szerokości uchwytu, różne szerokości rozstawu nóg, proste nogi/ugięte . . .

Ogólnie szeroki rozstaw i proste nogi to najcieższy wariant.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1409
dzis na silce wybadalem o co chodzi nogi szeroko ale uginam je jednak mniej niz przy rozstawie na szerokosci barkow co o tym myslicie tak lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
w jakim sensie ma być lepiej ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1409
znaczy czy lepiej beda pracowaly prostowniki grzbietu przy nogach lekko ugietych i z szerokim rozstawem nog czy z rozstawem nog na szerokosc barkow i bardziej ugiete nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
na logike . . . jak masz proste nogi to prostownik grzbietu pracuje bardziej niż jak wspomagasz się na ugiętych nogach prostując je potem. Uchwyt w sumie bez znaczenia, na szerokim mniej kg weźmiesz, więc daj na szerokość barków.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Dodam tylko ze nogi proste to nogi proste a nie przeprostowane.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
To samo chciałem dodać Jak masz nogi zbyt proste (przeprostowane) to któregoś razu będziesz je mógł wyginać w drugą stronę Jak struś

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRZEDRAMIE-POMOCY

Następny temat

2 miesiące bez siłowni

WHEY premium