SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Martwy ciąg i przysiady to podstawa. Zapraszam do dyskusji

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Nawet z takimi samymi ciezarami jak siady?

Nie rob sobie jaj, stary...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
po prostu szkoda mi kregoslupa

przysiad cwicze z malym ciezarem (sztanga 28kg) - czy jest sens cwiczyc z tym martwy ciag?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Lepiej z małym niż wcale.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Jak szkoda Ci kregoslupa to sie zastamow nad uzywaniem malych ciezarow, a nie dziecinnych. Male ciezary to tyle co sam wazysz, kolego. 28 kg podnosza niektorzy 4 latkowie...

Nauczysz sie techniki i wzmocnisz kregoslup to sie w zyciu przyda.
Kazdy facet kiedys musi cos podniesc, a nieprzygotowany bedzie mial <trzask>..

Pamietaj o tym.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Pakoo napisal:
Jedynie podczas robienia martwego tutaj muszę mieć grzbiet koci i cały czas kontrolować technikę.

Zabawne zdanie (jak ktos lubi czarny humor)

Rozumiem ze robisz tak by trenowac prostowniki czy co? Jakich wtedy uzywasz ciezarow?

Zmieniony przez - dzi w dniu 2006-12-01 07:55:06

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Mysle ze jest w stanie sie z tego wytlumaczyc...
Dlatego o tym nie chcialo mi sie pisac..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Tez tak mysle i dlatego chce sie dowiedziec czegos nowego (zakladam ze mowi o jakis minimalnych ciezarach).

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Zerknij w jego profil...
Poza tym o ile pamietam 180kg...

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-01 10:59:10

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
To w sumie nie dziwne ze Mu dysk wyskoczyl

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 535 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4343
"Adrian:
W poscie oryg jest blad: nie ma sensu rozciagac prostownikow do ciagow, chyba ze ktos chce robic mega koci grzbiet.
Rozciagac nalezy (dwustawowe) miesnie ograniczajace pochylenie miednicy: dwuglowe ud, polbloniaste i polsciegniste!!!"

Spoko, nie wiedziałem :).

Zawsze bawią mnie ludzie co nie robią martwego, bo dbają o plecy a barki robią np. na 60 a wiosłowanie na 80. Najlepiej z tej dbałości zrezygnować z siłowni.

Silne nogi i plecy to podstawa ;) http://www.sfd.pl/temat259657/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningos do oceny

Następny temat

MASÓWKA do oceny i korekcji

WHEY premium