SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marikka/DT - podsumowanie s. 11

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Trening:
uginanie nóg w leżeniu, zrobiłam w końcu dwie serie z 12 kg, uhu. Wykroki ze sztangielkami, zrobiłam 3 serie na każdą nogę i bolą mnie uda, nie powiem. Ściąganie drążka miało być w nachwycie, ale z podchwytem było mi łatwiej, aczkolwiek chyba źle robiłam, bo nie czuję pleców, a miałam czuć :/ Ale to poproszę następnym razem pana trenera o pomoc. Reszta w sumie okej, triceps musiałam zmniejszyć ciężar, bo za ciężko było i przestałam ćwiczyć rękę, tylko zaczęłam się siłować z wyciągiem.
Rower na koniec muszę zamienić na jakieś inne aeroby, bo mnie tak znudził, że zrobiłam tylko 10 minut, a miało być 20. Mogę chodzić na bieżni zamiast tego?

Jadłospis i wypiska z treningu na dziś.

A tak btw. czy ktoś może mi ocenić jaką mam figurę? Obstawiałabym za prostokątem/jabłkiem, ale już się zgubiłam w tym wszystkim. Tak z ciekawości pytam ;)









Tak jeszcze dodam na podsumowanie prawie tygodnia z dietą, że bardzo dobrze się na niej czuję, w ogóle nie chce mi się chleba ani makaronu (a tego się bałam), dużo dają mi warzywa, ziemniaczki, jabłka, marchew, może niedługo nauczę się jeść resztę dziwnych bulw i korzeni. Jestem cały czas najedzona, lubię smażyć, więc tłuste też mi nie przeszkadza (a wcześniej bym nie tknęła, jeszcze na maśle!) więc zapatruję się bardzo pozytywnie na najbliższe dwa tygodnie.



Zmieniony przez - marikka w dniu 2012-07-21 14:48:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Zaraz idę zrobić jakieś aeroby.

Jedzenie:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Twoja figura to jabłko ewentualnie prostokąt, na pewno nie gruszka ani klepsydra, dlatego będziesz leciała na niskich węglach bo w ten sposób jabłka najlepiej reagują.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Tak myślałam, dzięki ;) Muszę się jeszcze wczytać dokładnie w arty na forum na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Micha i mierzenie. W sumie nie wiem czy mam się mierzyć co tydzień, ale wrzucam.









Ponieważ mam dzień przerwy od siłowni, bo po wykrokach mam zakwasy od dwóch dni to na dziś joga. W ogóle mam ambitny plan żeby do połowy sierpnia nauczyć się robić skorpiona bez asekuracji mojej ulubionej ściany.

Zmieniony przez - marikka w dniu 2012-07-23 20:01:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Dziś sobie dowaliłam. Jutro nie wstanę od zakwasów ale jestem mega szczęśliwa, bo praktycznie wszędzie miałam progres. Sztangielki 4kg jednak u nas są, więc stestowałam i oczywiście jak widać po powtórzeniach, naramienne mi siadły i nie dałam rady do 15 powtórzeń dobić. Ale za to biceps i rozpiętki ładnie, tzn. wyciskałam swoje maksy na dany moment (wiem, żenada, ale ja tam się cieszę) i starałam się skupić na dobrej technice. Niestety wyciag górny mnie nie lubi, do karku musiałam zmniejszyć obciążenie, bo znowu zamiast ćwiczyć się siłowałam i bujałam bez sensu, a na 18 kg czuję zapas, tak samo z tricepsem, 16 zapas, a 21 kg już za dużo. Będę walczyć. Dziś poczułam moc!

I głupie pytanie jak zwykle - mam krótka i szeroką szyję i moje naramienne są tak sporo po skosie, nie ma tak jakby kąta prostego między szyją a barkami (chyba to gdzieś na zdjęciach widać, ale nie jestem pewna). Czy jest szansa, ze to mi się wyszczupli i wyciągnie kiedyś? Jak nie to zostanę barczystym abs-em










Tydzień temu te ilości były dla mnie okej, teraz... robi się za mało. Metabolizm ruszył? :D Mogę jeść więcej prawda? Oczywiście zgodnie z zaleceniami. Mam jakiś limit na ziemniaki oprócz ww? I na kalorie?

Zmieniony przez - marikka w dniu 2012-07-24 21:26:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Więcej kalorii na dobry początek dnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
I wypiska z dziś. Nie jestem fanką tego zestawu, zdecydowanie. Jest jakiś sposób na dociążenie się przy podnoszeniu tułowia? Czy sztangielki w łapę i jadę? Ale pobiłam maksa w prostowaniu nóg w siadzie.

Jutro wyjeżdżam do rodziców, ale oni już wiedzą o mojej diecie, więc z jedzeniem nie będzie problemu ;) Będę codziennie wstawiać wypiski. Co do treningu, mam nadzieję, ze jeziora będą już gorące, żeby móc pływać do oporu oraz, że polubię się z orbitrekiem. Więc do poniedziałku zdrowa aktywność fizyczna, a jak mnie przyciśnie to i siłownię znajdę.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Przy prostowaniu tułowia można się dociążyć talerzem od sztangi - trzymasz go przy klatce.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Micha z dzisiaj :)





Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spotkanie MASSS na szczycie :]

Następny temat

By cieszyć się jedzeniem w zgodzie z sobą - wykład. z dzialu odchudzanie

WHEY premium