SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marikka/DT - podsumowanie s. 11

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Aha, okej, w sumie to zależało mi najbardziej właśnie zejść poniżej tych 90 stopni, bo ostatnio w którymś wątku czytałam, że to lepsze dla kolan ;) A przy pierwszych próbach, to 90 stopni był mój maks. Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2398
Cześć Marikka, zajrzałam do Ciebie, bo kilka kilogramów temu miałam sylwetkę podobną do Twojej z początku dziennika :) Tylko ja mam płaskopupie :(
Podoba mi się jak ładnie utrzymałaś się na diecie wykluczeniowej i jakie osiągęłaś efekty. Będę zaglądać ;)

Edit: gdzie chodzisz na siłownię?

Zmieniony przez - Gabi_x89 w dniu 2012-11-16 09:57:58

What did you do today to bring you ONE STEP CLOSER to your goal?

------
http://www.sfd.pl/Gabi_x89_/_redukcja_-t896962.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Bo to jest lepsze dla kolan, ale w drugą stronę też nie można przesadzać

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
4ann, dzięki za rady, dostosuję się na pewno ;) Gabi, dzięki, to po pewnym czasie robi się nie dieta+ćwiczenia, tylko staje się częścią życia :D A chodzę do klubu ProActiv na Woli, przy Miedzianej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2398
Nawet nie wiedziałam, że tam jest siłownia... Ale Calypso ma podpisaną umowę z moją uczelnią i płace tylko 85 zł za open więc chyba pozostanę wierna :)

What did you do today to bring you ONE STEP CLOSER to your goal?

------
http://www.sfd.pl/Gabi_x89_/_redukcja_-t896962.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Trening

Trzeci dzień z rzędu i wysiadam. Martwy i barki spoko, przy wypadach zaczęło mi się robić słabo, potem już tylko gorzej, ale dotrwałam, zrobiłam aeroby i czeka mnie przymusowa dwudniowa przerwa (bo szkoła). A od poniedziałku znów, ale teraz spróbuję jednak robić trening co drugi dzień, a szkoda, bo bardzo mi się te treningi podobają.

Dieta

Dziś dużo zjadłam. Dużo. Bo oprócz tego, co wpisane, mam jeszcze gar zupy kalafiorowej :D Ale same warzywa więc nawet nie wpisywałam. Chodzę najedzona i szczęśliwa.









A to jeszcze bonus dorzucę, bo cały czas szlifuję stanie na rękach ;)






Zmieniony przez - marikka w dniu 2012-11-16 21:25:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Marikka czemu w MC takie przeskoki w ciężarze? Pierwsza seria to pomachałaś szmatą, w drugiej mokrą a w trzeciej to może się w końcu zmęczyłaś Zaczynaj wyżej Te wypady to też wiesz
I WOW stanie na rękach

Zmieniony przez - mika w dniu 2012-11-16 21:33:55

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Hm, bo gryf 20kg, pierwsza seria rozgrzewkowa, potem dokładam na stronę po 7,5kg, więc mam 35 i w trzeciej dokładam 5kg na stronę, więc mam 45kg? 45 to mój maks na 10 powtórzeniach w tej chwili. Czyli od ilu powinnam zacząć? No z wypadami to mam dramat, bo i tak mi nogi więdną, może spróbują ze sztangą na plecach (to już będzie 20kg z gryfu) następnym razem, bo teraz robię ze sztangielkami w rękach ;)



Zmieniony przez - marikka w dniu 2012-11-16 21:42:21

Zmieniony przez - marikka w dniu 2012-11-16 21:42:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Rozgrzewki to sobie możesz jakie chcesz trzaskać
Następnym razem MC spróbuj w pierwszej seriii 32,5-33 kg i dodawaj 5 kg do każdej serii, myślę spokojnie dasz radę
No hantle w wykrokach to dla mnie też porażka, grawitacja działa

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
No dobra, to tak spróbuję ;) Dzięki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spotkanie MASSS na szczycie :]

Następny temat

By cieszyć się jedzeniem w zgodzie z sobą - wykład. z dzialu odchudzanie

WHEY premium