SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marikka/DT - podsumowanie s. 11

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Powiem tak, jest ciężko :P 120g białka to dużo, nawet nie myślałam, że aż tak. Nadrabiam zaległości z weekendu i z wczoraj, bo dopiero dziś mam luźniejszy dzień od pracy. W sob/ndz DNT, w poniedziałek trening, teraz dopiero czwartek będzie treningowy, potem piątek i niedziela.

Wrzucam też zaległe michy i pomiary z soboty.

Trening (wczoraj)
Dołożyłam prawie do wszystkiego, ale nogi z tego najmniej czułam, zarówno w przysiadzie jak i w prostowaniu (dlatego jakoś dużo podniosłam w prostowaniu). Klatkę mogę na więcej (i będzie), plecy góra mi nie idą, na tych 36kg na pewno bardziej ciągnęłam bicepsem niż plecami, nie wiem jak ja mam to robić poprawnie. Tylko się denerwuję na siebie. Reszta tak okej, w planku w końcu poczułam, ze trzyma mnie brzuch, a nie wiszę na nogach i rękach, chyba wiem o co wam chodziło z tym ;)





















Zmieniony przez - marikka w dniu 2012-12-04 08:18:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Środa i czwartek DNT, byłam u rodziców chłopaka, micha czysta (bo on też trenuje, więc jego mama gotuje typowo dietowo białkowo etcetera) ale nie liczyłam, bo nie miałam jak (w gościach... no).

Dzisiaj trening i trochę spadek mocy, jakoś nie miałam siły, zawiało mnie na dworzu, boli mnie gardło, ale nie sądzę, żebym się rozchorowała. Raczej taka reakcja na zmianę temperatur, bo jednak nagle mamy ponizej zera :/

Martwy ciąg chyba jeszcze trzeba zwiększyć, bo te 52 to tak dość na luzie zrobiłam, chociaż technika mi lekko siada już przy tych ciężarach. Reszta jak widać, słabo w stosunku do poprzedniego treningu. Najgorzej wypady, bo oczywiście robiłam ze sztangielkami i ledwo mogę te 12,5 kg w ręku utrzymać, bo mi się wyślizguje... Ogólnie fajnie pójść na trening po takiej przerwie kilkudniowej, ale nie jestem z siebie dzisiaj dumna...






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pomóz sobie odzywka biakową, i obniz tłuszcz za duzo go masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Mam mieć 1800 kcal, 120 g białka, 130 g ww... To tłuszcze wychodzą tak właśnie jak powyżej? Czy mogę do większej ilości białka podbijać? Poszukam odżywki, dzieki ;)

Na szczęście jeszcze kolacji nie jadłam, wiec wywalę trochę orzechów ;)

Zmieniony przez - marikka w dniu 2012-12-07 12:09:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiem, tylko ze skoro nie ma efektu trzeba pokombinowac, dlatego staram sie podrasowac rozkład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Okej, okej, to zmniejszam tłuszcze, ogólnie jutro pomiary, więc zobaczymy, czy po tym tygodniu zmiany coś mi ruszyło. Jedyne co w tym momencie mogę zmienić, to na tak - dorzucić mięcha, zmniejszyć orzechy i masło. Ale wtedy mam więcej białka i mniej kcal.






Zmieniony przez - marikka w dniu 2012-12-07 12:29:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Pomiary

Coś ruszyło, nic nie spada z ud xD Od lipca może mi 3 cm ubyły. A niszczę nogi systematycznie... Oczywiście biodra chłopca mi się robią, grunt, że w talii spada. Ale ruszyło! :D:D






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Wrzucam michę trening robię dzisiaj, ale wrzucę później ;) Teraz szkoła i zakupy i dopiero siłownia...




Zmieniony przez - marikka w dniu 2012-12-09 10:01:43

Trening

Przysiad - spoko loko, na 45kg dałam radę ładnie i tak sobie pomyślałam, że przysiądę 50kg. I przysiadłam, z tym, że miałam zapas jeszcze ze dwóch powtórzeń, więc nie jest źle ;) Wyciskanie robiłam na sztangielkach, następne prócz 10kg na rękę były 12,5 kg i wzięłam je i... nie mogłam podnieść. Normalnie nie mogłam. Zrobiłam dwa podejścia i nie dałam rady. Więc pocisnęłam 10kg, chociaż czuję już, ze trochę nimi macham. Plecy spoko nawet, ale chyba nagram filmik i wrzucę do oceny, bo jednak coś na pewno źle robię, nie czuję pleców w ogóle. Nogi zniszczyłam, ledwo szłam potem na bieżni, taką miałam trzęsawkę. Plank zaczyna mi porządnie wychodzić, w końcu nie wiszę na nogach i rękach. Jestem zyebana i idę spać :P






Zmieniony przez - marikka w dniu 2012-12-09 21:37:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
Trening

Martwy ciąg - 60kg na 6 powtórzeń, a ważę 61 kg. Czekałam długo an ten moment. Jeszcze tylko tyle w przysiadzie. W weekend jakoś nagram filmy z MC i przysiadu, ale chyba juz o tym pisałam?
Wyciskanie sztangi stojąc też nieźle mi poszło. Aczkolwiek bardziej czuję barki jak robię sztangielkami, ciężar się ustawia bardziej punktowo.
Nogi dziś umarły, po wczoraj mam niezłe zakwasy, dziś dowaliłam (bo jutro dentysta i praca i nie zdążyłabym na trening) więc jutro nie będę chodzić. Jak robiłam znienawidzone uginanie nóg leżąc, to bardziej skupiałam się na tym, że leżę na czwórkach i one bolą niż na faktycznym bólu związanym z ćwiczeniem ;) Pompek mało, ale już tak skatana byłam, że nie miałam siły.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7685
DNT

Leczę zakwasy. Jutro trening, a dzisiaj zarżnę się w pracyy.
Kupiłam 2,5kg piersi indyka, nie ma to jak ulubione mięso.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spotkanie MASSS na szczycie :]

Następny temat

By cieszyć się jedzeniem w zgodzie z sobą - wykład. z dzialu odchudzanie

WHEY premium