SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Margot: uparta i zmotywowana (wg. cortuni)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
e ja tez się pisze , jeszcze zdążę

właśnie dziś ZŁOŻYŁAM MAGISTERKE chce na siłkęęęęęęęęęęęęęęę i na tance, duuuuuzzżżżoooo tańca i kawy, matko, jaki mam nadmiar energii i wszystkiego, spałam półtorej godziny na ostatnie 48 i poszłabym imprezować, jakoś tak straszliwie bardzo,

stres będzie schodził jeszcze troszkę, bo organizm się deko przemęczył, ale damy rade, teraz może chwile odpocznie, od początku listopada same choooooooyowe informacje docierają o ludziach istotnych dla mnie, wiec ogólnie trzymajcie kciuki, naprawdę siłka bardzo się przyda,


Marta melduję swój come back pod twe furerowskie skrzydła
odezwę się z pytaniem o trening, od jutra miska liczona znów w poniedziałek pomiary i siłka

Betkaa i 4nn-- ja się piszę jak się jeszcze można dokoptować do niedzielnej kawy

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Margot - gratulacje złożenia magisterki I kciukasy za Ciebie mocno trzymam (twoje mi pomogły, to teraz zawracam pozytywną energię ode mnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
dzięki dziewczyny Paulina, cieszę się że pomogło

nie odespałam, choć spałam do 11, ale sen to przeżytek wiec do dzieła do dzieła

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
no to jeszcze ja pogratuluję

a teraz poproszę o jakieś wypiski - gdzie są?

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
dziewczyny- dzięki za kawę
betka mam nadzieję ze nie przegięłam z nadmiarem energii, naprawdę starałam się hamować, ale nadmiar endorfin delikatnie mnie rozrywa wciąż

4nn- mam nadzieję ze będzie jeszcze okazja spotkać się na dłużej

co do wypisek:
miskowo ostatni miesiąc był nieliczony czysty choć nie fanatycznie, zdążyły się - bułka tarta, do kotleta który mama robiła, jakieś ciastko, za duże ilości węgli w stosunku do rotacji trzydniowej, raczej niedobita kaloryczność, ale raczej niewiele

po treningu nie działa, wiec miski nie będzie,
poza tym, po miesiącu nieliczenia rozbestwiłam się i mam uraz do liczenia, opracuję plan który mi się kołacze po głowie, przedstawię marcie, zobaczymy co powie i czy da radę tak jak chcę

trening dostałam [Marta ] pierwsza siłownia jutro, plan wkleję jak go jakoś opracuję wizualnie też

a teraz na zakończanie pomiary po miesiącu. ja jestem usatysfakcjonowana, acz nie osiadam na laurach, bo wciąż jeszcze na nie nie zasłużyłam.

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
-10kg w pol roku ----> pieknie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I ten spadek w udzie, godny pozazdroszczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
Margot
dziewczyny- dzięki za kawę
betka mam nadzieję ze nie przegięłam z nadmiarem energii, naprawdę starałam się hamować, ale nadmiar endorfin delikatnie mnie rozrywa wciąż

you're welcome.

ee nie czasem fajnie jest pobyć w towarzystwie takich osób, jak Ty aby móc od nich przejąć entuzjam i energię

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cini/ no i gdzie te mięśnie? - troche str11

Następny temat

siłownia a problemy z wagą i zdrowiem

WHEY premium