SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Margot: uparta i zmotywowana (wg. cortuni)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
kawa z mlekiem też zło??

jak wyżej głupi zwyczaj buntu lub wiesz... ostatni pocałunek na rozstanie

nic to będę się chwalić postępami z eliminowaniem cukru...

jakkolwiek kręcę bicz na własny tyłek, to niedowierzające jest to, ze siejecie ideę bezwzględnego wymagania a nie pobłażliwości, wciąż twierdzę że marchewka istotna bardzo, ale muzę za dużo pobłażliwości naokoło

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
ostatni pocałunek na rozstanie
Po co całować coś co sprawia, że jesteś gruba?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
omg



zapyerdalać trzeba a nie pyerdolić x stron że ręce sie będą trzęsły, że tego nie bo nie dam rady, tamtego też nie bo cośtam ..

albo k.rva chcesz coś ze sobą zrobić albo nie

wybór prosty

a temat to kłamstwo jedno jest
bo nie jesteś uparta, zmotywowana tym bardziej ..

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
Martucca

nie tak łatwo się obrażam, brutalna prawda - jak wyżej
tylko czy to naprawdę jest tylko od wpyerdalania syfu???
hormony, metabolizm i to wszystko tylko od tego co jjemy??

bo to przerażająca idea jest lekko

nie jęczę, mówię jak jest, znam się na tyle, że wiem że łamanie siebie mi nie wychodzi, proces- jak najbardziej, nawet szybciej niż łamanie:D, ale nie słowami a czynami , więc przekonywać nie będę :D:D

dlaczego kawa z mlekiem zło??


Martusi

na "żegnaj na zawsze", jak toksyczny związek :D, choć może rzeczywiście kop w dupę lepszy:D

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
Zouzelina- ja nigdzie nie piszę ze nie dam rady, a reszta, ton żartobliwy, stylistyka taka, nieistotne,

pytanie podstawowe moje i prośba o odpowiedź, czy mam od razu się przymierzać do tych 1700 kkcal czy stopniowo i jeśli stopniowo to jak, bo tego nie wiem jak ułożyć,

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Margot... Ja Cię proszę Mamy tu dziewczyny z PCOS, niedoczynnością tarczycy, po przejściach z antydepresentami. To są czynniki powszechnie uważane za powodujące "tycie z powietrza". I wiesz co? Część z nich wygląda tak, że szczena do podłogi opada. A druga część sumiennie na to pracuje i wierzę, że też niedługo będzie tak wyglądać

niedowierzające jest to, ze siejecie ideę bezwzględnego wymagania a nie pobłażliwości

Tak, wyznajemy faszyzm dietetyczny na redukcji. Masz, pooglądaj sobie:

https://www.sfd.pl/-t667585.html

Jak myślisz? Te laski jęczały czy zapyerdalały od samego początku?

Nie mówię, że od początku było idealnie. Pierwsz dni nauki redukcji bywają ciężkie, bo często cały dotychczasowy pogląd nt. jedzenia zostaje przewrócony do góry nogami. Ale jakoś nie przypominam sobie, żeby która kolwiek z nich wyskakiwała z tekstami o "stopniowych" zmianach

....

I tak. Na ustalony bilans kaloryczny i rozkład BWT przechodzisz NATYCHMIAST.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-05-19 09:44:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
dlaczego kawa z mlekiem zło??
Dużo nabiału zło, a mlekiem w kawie niezwykle prosto podbija się ilość nabiału w diecie

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
yes sir!!!!!!

i wciąż powtarzam, nie jęczę:D:D jakkolwiek wam to w odczytywaniu wychodzi, nie siedzę nie marudzę, nie jęczę, dzielę się swoim humorem, i grzecznie poprawiam dzienniczek, i pytam pytam i pytam, to co mówię nie zmienia działania :D

rzeczywiście temat - marchewka :D

a teksty o stopniowych zmianach- tak są moimi tekstami, mam takie nastawienie i naprawdę nie mam nic przeciwko dowiedzeniu się ze jest błędne i zmiany, mam nadzieję ze szybkiej :D


i znów pytanie czy jak wejdę teraz od razu na 1700 kkcal, to zacznę tyć?? bo jeśli tak ma być, bo to kolejna faza ze najpierw trzeba utyć, żeby chudnąć móc zdrowo to się muszę mentalnie nastawić


Zmieniony przez - margot77 w dniu 2011-05-19 09:55:10

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
to zacznę tyć??
Tego nikt nie wie, ale tak może tak być.

Jest na to rada. Zacznij więcej ćwiczyć

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-05-19 09:58:13

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cini/ no i gdzie te mięśnie? - troche str11

Następny temat

siłownia a problemy z wagą i zdrowiem

WHEY premium