SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Margot: uparta i zmotywowana (wg. cortuni)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
no i gites fajnie, że czujesz i jesteś świadoma, gdzie może zwiększyć ciężary powtórzę za dziewczynami, ważne jest żeby każdy trening był dla Ciebie nowym wyzwaniem a ciężary warto zwiększać nawet gdybyś miała wykonać mniej powtórzeń

4. Unoszenie bokiem w górę sztangielek- 5 kilowe na razie to wyzwanie, zrobiłam w, ale ostatnie powtórzenia ciągnęłam już chyba z karku, bo dziś boli- na razie zostaje 5 kg
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne)- też koniec drugiej serii 5kg był wyzwaniem, ale zrobiłam, z trudem, ale zrobiłam


jeżeli unoszenie bokiem w górę sztangielek to dokładnie to samo co wzniosy bokiem (a na to wygląda) to nieźle jak na moje standardy ja sama tyle ledwo daję radę. Oba te ćwiczenie są, moim subiektywnym zdaniem, dość ciężkie dla rąk

czekam na czwartek zatem
a jak nie działa dziennik to wpisuj co jesz ręcznie chwal się czystą miską, to ważne w wypiskach



Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-05-31 12:09:44

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
jeżeli unoszenie bokiem w górę sztangielek to dokładnie to samo co wzniosy bokiem (a na to wygląda) to nieźle jak na moje standardy
Moim zdaniem jak podnosi 5kg to nie robi prawidłowo

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
widziałam patrzyłam - moim zdaniem prawidłowo i widziałam ile to ją kosztuje
nie wiem gdzie mogłaby popełniac bład.
(ja swoje robię źle, ale nie zmniejsze ciężaru, bo przy lżejszych w ogole odwalam manianę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja z kolejnego treningu poproszę filmik ze wznosów bokiem, military sit ups, reverse crunches i russian twist. Rozpiętki do tego.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-05-31 12:33:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039


dzisiejsza micha- w końcu się udał zrzut

dobrze zrobimy filmiki

sprawdziłam teraz w domu
z rozpiętek sprawdziłam w atlasie teraz waszym- mogę za nisko unosić ręce- do linii barków, bo tak mi powiedział trener kiedyś, żeby nie iść wyżej, i nie mam prostopadłych rąk w łokciach, mam jakiś tam kąt zgięcia, ale nie kąt prosty, reszta będzie do oceny

zrobimy filmiki i wrzucimy.

a i jeszcze pytanie,

czy serie to znaczy że robimy jedno ćwiczenie dwa razy z rzędu z przerwą pomiędzy i idziemy do następnego, czy najpierw jedną serię wszystkich ćwiczeń po kolei a potem od początku wszystkie ćwiczenia drugą serie po kolei??
bo się z Cortunia rozminęłyśmy w zrozumieniu...
Betkaa- dzięki za słowo wsparcia i motywacji, będę się dalej rozwijać i poprawiać technikę pod czujnym okiem szefowych.


Zmieniony przez - margot77 w dniu 2011-05-31 13:22:02

Zmieniony przez - margot77 w dniu 2011-05-31 13:25:27

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
micha na dziś




ta sucha na dole do tarty szpinakowej, nie mam boczku
i dopytanie o treningi
3 razy w tygodniu chodzę z Cortunia na siłownie - poniedziałek/czwartek/sobota.

chciałabym dołożyć ten trening z piłką od Maviki, i ćwiczenia na mięśnie dna miednicy, mogę też robić lekkie cardio

nie wiem czy i jak mi wolno to rozłożyć. czy tak może być czy za dużo i ew. Jak zamienić?
pon.-siłownia
wt.- lekkie cardio -
śr.-trening z piłką Mavika
czw.-siłownia
pt.-cardio lekkie
sb- siłownia
niedziela- odpoczynek całkowity

mam pytanie czy pajacyki i ćwiczenia na mięśnie kegla trzeba robić codziennie żeby dały efekt, i czy w takim razie mam je dorzucić w każdy dzień, czy robić tylko w dni z lekkim cardio?

i przeklejam jeszcze raz pytanie o serie i obwody bo mogło umknąć wyżej

czy serie to znaczy że robimy jedno ćwiczenie dwa razy z rzędu z przerwą pomiędzy i idziemy do następnego, czy najpierw jedną serię wszystkich ćwiczeń po kolei a potem od początku wszystkie ćwiczenia drugą serie po kolei??
bo się z Cortunia rozminęłyśmy w zrozumieniu...



Zmieniony przez - margot77 w dniu 2011-06-01 11:54:08

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
serie to jak robisz jedno ćwiczenie (na jednej maszynie), z przerwa np. 3serie po 15 powt, a obwód to kilka ćwiczeń robisz przerwa i potem wracasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
czyli to co napisała mi Martucca na siłownię to mam jedno ćwiczenie roić do skutku 1x15 przerwa 1x15 następne ćwiczenie, tak???

to znaczy że w czwartek robiłyśmy obwody

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
to znaczy że w czwartek robiłyśmy obwody

i dlatego było łatwiej huhu
znaczy będzie zło jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
tak do skutku heheh!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cini/ no i gdzie te mięśnie? - troche str11

Następny temat

siłownia a problemy z wagą i zdrowiem

WHEY premium