SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Margot: uparta i zmotywowana (wg. cortuni)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Margot - ja uwieeeeeeeelbiam piwo - takie niepasteryzowane, z małych nieznanych browarów ... (np. walońskie ... romarzyłam się). Na wyjazdowych imprezach typu. 3 dni imprezowania przy grillu, piłam przez cały dzień nawet 5 flach. Teraz (już po indoktrynacji ) byłam na majówce wg schematu jw. I wiesz co? Przez ponad tydzień wypiłam może 1 piwo (tak po łyku czasem od Małża) - po prostu mi nie smakowało, szybko wypełniało i po prostu nie chciałam ! (a browarów na imprezie było pewnie ponad 100 butelek i wszyscy od rana łazili z puchą/butelką )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
ej no to szacun i ogroooooomne gratulacje :D:D
jak dojdę do takiej perfekcji to będę Miszczem Świata i przewróci mi się w głowie chyba ...
na razie well... cóż.. ten... tego... no....

nie jestem Miszczem.... jeszcze...

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
ja fanką piwa też jestem
Da się żyć bez piwa.

Napisała martasi, która do lutego wypijała pewnie z 5-8 piw tygodniowo co najmniej, a od lutego nie tknęła ani jednego

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
oj oj... ja się naprawdę was zaczynam bać.... jak wy taką moc inspiracji i motywacji macie...

nie działacie tak przypadkiem na pisanie magisterki????
bo na razie magisterkowy dół

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039


i jeszcze jak się robi, żeby przekroczyć magiczna granicę 1100 kalorii i mieć więcej białek niż węglowodanów????

bo ja po dzisiejszym jadłospisie zwątpiłam własnie w taką możliwość... staram się węgle ograniczyć, stąd ie będę jadła twarożku z wasą, tylko sam twarożek, ale wtedy nie wiem czy ten posiłek jest zbilansowany, jak mnie Cortunia nauczyła mówić

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
i jeszcze jak się robi, żeby przekroczyć magiczna granicę 1100 kalorii i mieć więcej białek niż węglowodanów????
Je się więcej jajek, ryb i mięsa a mniej nabiału i owoców

No i przestaje się używać cukru

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-05-18 17:30:02

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Margot a czytałaś dziennik cortuni?
ona przy podobnej wadze, budowie, tym samym wzroście co Ty, (i z tego co czytam macie takie same treningi?) zaczynała na 1700kcal, 130g białka, 130g węglowodanów i reszta zapotrzebowania z tluszczu. Dodaj jeszcze jeden lub dwa posiłki, dodaj mięsa lub ryby, jajka. Mięsa możesz jeść jako danie obiadowe, na ciepło lub na zimno, też są bardzo dobre (jako wędlina czy do sałatki)

banany wywal

+ warzywa, tych malo kalorycznych nie wliczasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaa... Pomyłka

P.S. Z/W

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-05-18 19:20:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
agak, czaję, postaram się zastosować

martucca jak mi rozwiniesz swoje skróty myślowe to może będę wiedziała czy mnie obrażasz czy chwalisz, bo na razie konsterna :D
ogólnie rzecz biorąc to na zdrowy chłopski rozum pewnie płakać mam nad swoim rozumkiem, ale poczekam na poprawki.

i rozumiem ze w takim razie te 1700 i taki ułożenie jak u tuni to start dla mnie, i tak mam układać, si??

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Margot tak, 1700kcal, mało przetworzone, własnej roboty, bez cukru, mało owoców, dużo warzyw, na początek na odrobinę majonezu przymknę oko, ale nie zapominaj o zdrowych tłuszczach: orzechy, ryby itp

powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cini/ no i gdzie te mięśnie? - troche str11

Następny temat

siłownia a problemy z wagą i zdrowiem

WHEY premium