SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Margot: uparta i zmotywowana (wg. cortuni)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
przejrzałam całą filonkę

ale tak calutką, caluteńką

nic się nie ukryje

Margot
pora na zapierpapier sezon bikini już blisko

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
filnoka, tak całą całą to jeszcze nie, ale nadrabiam nadrabiam
bo "fascinating please continue" :D

no ja zaraz napisze
zapiperpapier
dumność (czemu automatyczny słownik chce poprawić na "durność"?) ogromna ale ręce się trzęsą tak ze nie trafiam w literki, zjem śniadanie to się nagrodzę pisząc czego dokonałam dziś :D
plus "sto pytań do... LADIES SFD"


***

dobrze, na początek micha na dziś







Zmieniony przez - margot77 w dniu 2011-05-25 09:51:24

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Otręby wywal z michy, nie są Ci do niczego potrzebne: https://www.sfd.pl/Otręby_a_dlaczego_nie_-t686002.html 

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
już ma poprawić, osobiście jej oddawałam dziś płatki owsiane, coś się pewnikiem poprzestawiało przy klikaniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
Margot a nie wolałabyś sobie ostatniego posiłku rozbić na 2? masz dużą przerwę między obiadem i kolacją (aż 7 godzin) więc spokojnie o 17 możesz np zjeść połowę ostatniego posiłku tym bardziej, że duży jest (ja i 50 g ryżu się nie lubimy za bardzo )

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
tak tak, dzięki Cortunia, to nie otręby, to płatki owsiane, pochrzaniło mi się jak się nazywa to co jem

betkaa- wychodzę z domu na zajęcia potem na randkę z mężem, wiec nie wiem czy będę miała czas wtedy jeść, nie wiem też czy jakiejś knajpy nie będzie po trasie granej, wtedy to w ogóle będzie kurczak albo karków, ale nie znam planów bo to on organizuje wyjście

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
aaa , no to git

udanej randki

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
Betkaa- dzięki

i trening,

zrobiłam na początek rozgrzewkę z Tonego,
takie krótkie rozciągnako

potem zrobiłam trening z piłką Oblique

Trening dla początkujących aerobowy w formie obwodowej

Trening proponuje wykonywać 3x w tygodniu (minimum 2x)
Każde ćwiczenie (oprócz brzucha, ten wykonujemy po 20-25 powtórzeń, reszta jak w planie) wykonujemy
- w tygodniach 1,2 po 15 powtórzeń jedno za drugim z 30sek przerwa miedzy ćwiczeniami w 2 obwodach


ciężarki waga 2,3 kg

1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka)- x15
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps)- x15
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki)- x15
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki)- x15 na każdą rękę
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców)- x15
6.przysiad z piłką za plecami (czworoglowy uda)- x15
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)- x15
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki)- x15 na nogę
9.odwrotne brzuszki z piłką (mięśnie brzucha, dolna cześć) - x25
10.brzuszki skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos) - x25 na stronę
11.brzuszki na piłce (mięśnie brzucha) - x25 na stronę

zrobiłam dwa obwody

potem strzeliłam Tonego Sculp 1-2

Regular Push-Ups -x 15 na wysokości stołu
Heavy Pants (ugięte lekko nogi, jedna troche z przodu - i podciągamy spodnie, prosty kręgosłup)-x 15
Military Press -x 15
Standard Bicep Curls - -x 15
Back Scratch (Right) -x 15
Back Scratch (Left)-x 15
Lunges 3 - -x 12 na nogę

STRETCH BREAK
Fly Push-Ups -x 15
Back Flys -x 15
Swimmer's Press -x 15
Wide Open Curls -x 15
Two-Arm Kick-Backs -x 15
Lunge/Squats Combo -x 12 na nogę,między jedna a drugą noga przsyiady X10 z ciężarkami też
WATER / TOWEL BREAK

STRETCH BREAK
7-7-7 Push-Ups 7 powt X3, z czego wąskie mi nie idą wcale;-(
Lawnmowers (Right)-x 15
Lawnmowers (Left)-x 15
Shoulder Flys - -x 15
Bicep 21's -3 cwiczenia po 10 powtórzeń
Chair Dips -x 15
Three Part Squats (przysiady - normalne szersze i bardzo szeroko nogi ) po 10 pwtórzeń bez ciężarów
STRETCH / COOL-DOWN

i teraz uruchamiam sto pytań do.. ladies sfd
gdyż

do treningu oblique
jest tu https://www.sfd.pl/-t438773.html

robiłam je ciężarkami 2,3 kg
zrobiłam wszystkie ćwiczenia dwa obwody i chce robić 3 razy tygodniowo,
najgorsze było wiosłowanie leżąc i wznosy z opadu- okazuje się ze mięśni kręgosłupa nie mam żadnych, ciekawe czemu boli

1) nie jestem wstanie zrobić tego wiosłowania i wznosów bez zaparcia nóg o ścianę, uciekają mi nogi do góry i oczywiście równowaga ucieka- dzięki czemu ręce zamiast ćwiczyć bezwładnie machają na różne strony, czy mogę się w takim razie opierać o ścianę przy nich, czy mam dążyć do robienia bez podpórek?? mimo podpierania dziś czuję mocno dolne mięśnie pleców, więc raczej ćwiczą te partie co powinny...

2)do przysiadów z piłką czy istotne jest trzymanie kata prostego na ugiętych nogach, czy to wszystko jedno jak kucam- mam słabe kolana

3) wznosy łydek- nie mam stepera, rozumiem ze stopy powinny stać na jakimś wzniesieniu tak??

co do brzuszków

4)czy "10.brzuszki skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos)" to w obrazkach jest korkociąg? czy boczki na piłce?? ja robiłam boczki

5)czy "11.brzuszki na piłce (mięśnie brzucha)" są do przodu czy po skosie??? bo wygląda jak po skosie, wiec zrobiłam 25 na jedna i 25 na drugą stronę, nie wiem czy to dobrze czy źle, czy nie powinny być po prostu do góry

ogólnie przerwy między ćwiczeniami małe były- na przesuniecie obrazu na kompie
miedzy obwodami 30 sekund,

czuję bardzo dobrze ręce, dolne mięśnie przy szyi, mięśnie pleców- łopatki i na dole, trochę nogi


ogólnie czuje że poćwiczyłam więcej,
natomiast zastanawiające dla mnie było, że mimo zmęczenia i drżących rak, ostatnia partia tonego poszła mi gładko, myślałam ze nie zrobię, a z każdym kolejnym ćwiczeniem czułam się mocniejsza

plan jest taki ze w dni kiedy robię Sculp 1-2 Tonego, będę też robić trening Oblique, a w dni kiedy robię Sweat 1-2 będę robić jego trening brzuszkowy czyli 10 cw po 10 powtórzeń

taki plan ok?

Zmieniony przez - margot77 w dniu 2011-05-25 10:29:45

Zmieniony przez - margot77 w dniu 2011-05-25 10:30:36

Zmieniony przez - margot77 w dniu 2011-05-25 10:32:22

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039





i jeszcze mam pytanie czy w trakcie treningu mogę pić rozpuszczone w 1,5 litra wody takie coś??/ tego półtora litra i tak nie wypijam, ale trochę jednak tak :D

Zmieniony przez - margot77 w dniu 2011-05-25 12:05:58

Zmieniony przez - margot77 w dniu 2011-05-25 12:07:35

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
Margotku drogi nie dalej jak w poniedziałek okulista powiedział mi, że mam bardzo dobry wzrok, ale to zdjęcie jest dla mało-czytelne nio i jakoś dziwnie przysłoniło Ci dół szarością

może spisz po prostu co to zawiera i do czego służy.

a tak btw, po co Ci jakieś dodatki?

Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-05-25 12:09:02

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cini/ no i gdzie te mięśnie? - troche str11

Następny temat

siłownia a problemy z wagą i zdrowiem

WHEY premium