SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin_Olb Aktualne foto 117,118, 124

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 423877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2090 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44011
Nie bądź taki skromny Marcin
Wrzuć filmiki , bo oglądanie ich to sama przyjemność.

aha i zapomniałem o słynnym powiedzeniu :
weź się za michę

zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Bomba

Marcin, mam nadzieję że w tym roku pozamiatasz Giszmana, będzie o co walczyć.

wybierasz się na Puchar Polski?

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Pierog dzieki !! Napewno cos porobie

Mietki dziekuje https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/3.gif[/img] Napewno postaram sie w tym roku o 1 miejsce na MR.SFD ale czas pokaze !! Jak narazie mam w planach Puchar Polski ale wszystko bedzie zalezec od mojej formy i zdrowia Napewno postaram sie w tym roku o 1 miejsce na MR.SFD ale czas pokaze !! Jak narazie mam w planach Puchar Polski ale wszystko bedzie zalezec od mojej formy i zdrowia Napewno postaram sie w tym roku o 1 miejsce na MR.SFD ale czas pokaze !! Jak narazie mam w planach Puchar Polski ale wszystko bedzie zalezec od mojej formy i zdrowia[img]../../buziaki/7.gif" alt="" /> Chce najpierw zobaczyc jak mi pojdzie na internacjonalnych mistrzostwach niemiec i czy wogole uda mi sie na nie zakwalifikowac. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
MARCIN W PROFILU JEST AKTUALNE ZDJECIE ??????

JEZUUU JAK SIE WYCIALES MEGA !!!

GRATY !!! OLBRZYMIE !!

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
to forma z zeszłorocznych Mr.SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
aha wiec jestem nie w temacie... tak czy siak podziwiam...

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
GDZIE SĄ FILMY??

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2196
Nie ma co ukrywać.. Masa godna mistrza :) oczywiście życze sukcesów.. ! Ja pier.... Biore się ostro za miche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
Marcin na połmasie wyglądasz najlepiej .Przejrzałem cały temat i Najbardziej mi się spodobał ten stan twojego ciała .Jedyne co odstaje to lydki troche . Klata w porzadku niema co narzekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 710
nie no ogólnie to zmasowany za***iocha, klata dobra,łapy barki plecy nogi ok, ale jeszcze troszeczke nad łydkami popracuj i bedzie gitara...
pozdro i soga zostawiam za mase:P

Zmieniony przez - sofiano w dniu 2009-05-19 12:59:45

pozdr p-akery|"{;;

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prv pare nowych

Następny temat

fotki kumpla z którym ćwicze

WHEY premium