SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin_Olb Aktualne foto 117,118, 124

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 423677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
narazie wygladam jak rolmops ale jak BF% bedzie naprawde nisko i strace ostatni tluszcz z tych okolic to mysle , ze bedzie dobrze Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
A wiesz może jaki masz aktualnie BF??
Mi się właśnie podobają "zmasowane" sylwetki, ale to już indywidualne gusta...
Tak czy siak pozamiatane

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 762 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15813
sog się należy...

................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4197
Sog Za kota..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Marcin zmasowales mega
ale uda to jak u pro
ja *******e ;o ;o ;o ;o

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25462
witam jak pierwsze dni redukcji?? na jakich srodkach wycinka?? eroro robisz rano i po treningu duzy puls utzymujesz dzeki i powodzeni uda masz z MARSA ostro pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
pierwsze dni redukcji b.pozytywnie Dzieki!! Zmiany w sylwetce jak na dopiero 2 tyg ogromne moim zdaniem. Wycinke robie na piersiach z kurczaka, ryzu i oliwie z oliwek Tego ostatniego to wogole nie zrozumialem nie robie aero z rana i juz napewno nie na wysokim pulsie!! Puls okolo 120 trzymam. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14908
Marcin ile jeszcze redukcji? Fotka w profilu miażdży system a ma być jeszcze lepiej coś czuje że pozamiatasz wszystkimi! Pzdr
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 410
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
zal Ci dupe sciska szczeniaku ?? Trenuj trenuj bo narazie "marnie w pyte " Ja do swoich 44 w bicepsie dojechalem na kreatynie wiec takie glupie komenty pozostaw sobie dla kolegow z piaskownicy!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prv pare nowych

Następny temat

fotki kumpla z którym ćwicze

WHEY premium