SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin_Olb Aktualne foto 117,118, 124

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 423595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12406
za***iscie, tylko w pozie bicepsy przodem cos klata chvjowo wyszla, ale to na 100% wina zdjecia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 953
sorka że o to pytam, ale jak w sprawach łóżkowych z kobietami się spisujesz po tych kuracjach? z tego co mi wiadomo jak organizmowi dostarcza się testosteron to jądra przestają go produkować. Sam kiedyś myślałem o teściu(myślałem o małych dawkach) ale jak poczytałem to się rozmyśliłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12406
chvj ze sprawiami lozkowymi, idziesz w plener i kazdy respekt H@H@H@
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
nie wiem o jakich kuracjach mowisz !! Po 2 faktycznie to nie twoja sprawa i napewno nie bede o tym pisal na forum

Jak mam napiac klatke w pozie bicepsy przodem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
....chyba chodzilo o kuracje odchudzające, dieta bananowa z Bravo etc.



Sprawy łóżkowe? z własnego doświadczenia powiem ze problemów nie ma wcale siła i power taki ze mozna wieloryba zatrzeć! :D buahah. A tak na powaznie, to oceniamy zdjęcia, formę a nie robimy wycieczek w osobiste tematy. Kropka

Marcin na jakie zawody wychodzisz? jakoś wypadło mi z glowy

ps. Co do tego że staniesz obok kogoś na scenie i znikniesz.. Marcin, własnie komu ty herezje chcesz wcisnąc? mnie? :) hehe mistrz!

pzdr



Zmieniony przez - nr.1 w dniu 2009-09-15 09:28:55

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Lukasz moze nie znikne ..... Mam taka nadzieje Mysle tez , ze nie przegram przez pozowanie czy uklad dowolny wiec musze to tak dograc zeby wygladalo to w miare dobrze. Nie jestem tez zaden coordination freak choc samemu to nie takie proste a niestety Penthaus ktory pomaga mi sie przygotowac mieszka ponad 1000 km dalej !!

Co do seksu to ja tam wielorybow nie lubie wole jak dziewczyna nosi rozmiar spodni 34 tak jak moja zona ale koledze od intymnych pytan musze powiedziec , ze wstydzic sie jeszcze nigdy nie musialem wiec narazie wszystko dziala jak nalezy

Lukasz to beda zawody o kwalifikacje do Internacionalnych M. Niemiec wiec jak sie uda to tydz. pozniej wystartuje w M.Niemiec Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ramiona i uda najbardziej mi sie podobaja
wy****isty masz ksztalt bicepsow
Powodzenia i pokaz tam szkopa gdzie ich miejsce

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1171
Barki Kosmiczne :DD

SEMPER FIDELIS !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38184
masakra :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
No to teraz pokazales :) Swietnie poprostu. Szerokosc, masa, dobry ubity miesien. Wspaniale barki i uda. Lydki bardzo do przodu. Klatka -swietny ksztalt. I wlasnie ze bardzo dobrze sie prezentuje przy pozie najszerszy przodem i ogolnie.
Zycze powodzenia na zawodach. Przebywamy w tym samym kraju ale pewnie w innych miastach. Wiec przynajmniej tak bede kibicowal rodakowi.
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prv pare nowych

Następny temat

fotki kumpla z którym ćwicze

WHEY premium