SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin_Olb Aktualne foto 117,118, 124

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 423731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
Przy 88kg jak dla mnie sylwetka była lepsza, widac było, że poleciało dużo wody i tłuszczu, a masy niewiele, a juz przy 84kg widać stratę masy.

Nie szkoda Ci troche? Mi tam każdy kg cieżko sie robi :P

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
nie jest mi szkoda bo narazie mam cos innego jako priorytet i tam wielkie miesnie nie sa mi potrzebne. Poza tym jest takie cos jak pamiec miesniowa i w kazdej chwili jak bede chcial moge odbudowac stracone miesnie. Nie mam problemow ze zdobywaniem masy miesniowej wiec narazie sie tym nieprzejmuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co jest teraz Twoim głównym priorytetem ? sporty walki ? jakiś ring sie szykuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8335


mam takie pytanie.... w jaki sposób (jakimi cwiczeniami) rozbudować te mięśnie, które zaznaczyłem na obrazku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
Ciąg, siady. Ewentualnie jakieś ćwiczenia na skośne brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
No wlasnie to moja bolaczka jest bo strasznie denerwuja mnie tak rozbudowane miesnie w tych okolicach. Moim zdaniem sa za grobe i psuja cala talie. Nie wiem czemu sie tak rozbudowaly bo nigdy nie wykonywalem cwiczen na miesnie brzucha a ciagi i przysiady wykonuje tez wsumie od niedawna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Raczej genetyka, też to mam odkąd pamiętam.

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8335
eee co ty ******lisz... fajnie to wygląda.... do tego trzeba miec dość niski bf, nie ? zeby te miesnie byly widoczne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Nie wiem, jak u Marcina, ale u mnie wręcz przeciwnie...

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
jak dla mnie rewelacja.Jedna z lepszych jak i nie najlepsza sylwetka na forum.Jak widać nie trzeba ważyc 120kg żeby być KOZAK
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prv pare nowych

Następny temat

fotki kumpla z którym ćwicze

WHEY premium