SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 16 lat. Czy mogę brać białko?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
l0ndon
Ale ja jem dosyć dużo, jednak nie mogę przytyć. Mam dobrą przemianę materii, szybką, ciężko mi przybrać na wadze.

Dlaczego mówicie, abym to sobie odpuścił? Dlatego, że lepiej, gdybym przyjmował białko z naturalnych produktów, czy po prostu te tabletki podczas prostych ćwiczeń jak pompki i przysiady nic mi nie pomogą?

Dodatkowo nie mam funduszy na jakaś specjalną dietę, a ten sposób jest prostszy i tańszy.

Zmieniony przez - l0ndon w dniu 2012-11-24 18:09:53

Nie przytyjesz jak nie masz wyliczonej diety więc się nie dziw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2384
Ale teraz po co brać białko, jeżeli dobrze ułożona dieta zaspokoi te czynniki, które mięśnie najbardziej potrzebują na rozwój oraz przybranie masy. Owsze możesz brać, ale tylko jako tam jakiś dodatek do słabo zbilansowanej diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 452
Myślę, że można do diety dorzucić ewentualnie jakiegoś gainera, żeby podbić kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kubad25
Myślę, że można do diety dorzucić ewentualnie jakiegoś gainera, żeby podbić kalorie

A jak nie masz braków w diecie to po co Ci gainer?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Ja nie tam wyliczonej diety, a tyje :) Wystarczy wiedziec co ma sie jesc i trzeba jak dzik to jesc, jak podleje, to trzeba jesc jak troche mniejszy dzik. Ale jak chcesz byc dzikiem musisz zrec jak dzik!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale to nie zawsze tak działa bo potem niektórym łatwo się zalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
łatwo sie zalać trudniej juz to zredukowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Mi odpowiada sylwetka zmasowanego misia i jakimś tam tłuszczykiem sie nie przejmuje ;] Dobra, juz nie zasmiecam swoimi odpowiedziami nie moich postów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Popieram poprzednie posty Maćko. Trzeba jeść jak dzik, to wystarczy. Jak się zrobi wystarczającą masę (póki co nie patrzę w ogóle na tłuszcz) to czas na redukcję, wtedy trzeba jeść jak mały dzik i zwiększyć aeroby. Działa! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tylko bycie "zmasowanym misiem" nie jest ani zdrowe ani ładne.

To już nie jest kulturystyka-gdzie podstawą jest estetyka i bf w ryzach

To Imho.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny\Poprawy.

Następny temat

Pompki z nogami na podwyższeniu !!!

WHEY premium