SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maid - survival of the fittest

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12093 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
u mnie Jurek Zieba bedzie w kwietniu w Koninie, seminarium 150zl, chyba sie przejde:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Dzielnie walczyliście
Mam nadzieje że łezka Ci się nie zakręciła po porażce, uprzedzałem. Chyba za słaby doping z twojej strony :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Cały czas się zastanawiam co te posty mają na celu

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Aż sprawdziłam i przed Koninem będzie w Poznaniu. Ale tyle teraz na glowie :\ [zart bo jestem najwiekszym leniem ever ale pora na dorobienie $] ogarne moze

A na kibicowanie nie mialam czasu Sporo pracy wczoraj ale tez spoko z napiwkami wyszlo Wracałam nocnym, spałam do 11 do dupy bo pewnie dzis nie zasnę wcześnie, caly dzien w łóżku a jutro poniedziałek.

I w koncu silowniaaaaaaaa. Rany, ale sie ciesze, nie bylam caaaly tydzien. Wjadą nogi

Spoko gosciu, ale pewnie wszyscy go znają. Przystojny, zabawny, z sporą wiedzą, cwiczy i jeszcze nie gwiazdorzy na jutubie i reszcie social media.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Czułam dzisiaj stres jak przed pierwszym wyjściem na siłkę czy coś

19:30 pusto jak na poniedziałek a od 20 sajgon i pierwszy raz braki z obciążeniem.
I poleciała dodatkowa seria siadów z 50kg :p mały sukces, ale jak widzę dzienniki z stówą to wow i masakra

Dwóch znajomych dzisiaj zagadało, ile ważę, bo nie mieli już co na suwnice zakładać I że mało. Tak mnie może wyrwać miłość życia

siady 12-10-20-8-6
hip thrusty 10-12-60
bulgary 3s 16
lifty w podporze 20 10 30
wspiecia 3x mas


duuuuuuuzo rolowania





1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Dzis korzystajac z dyżuru ziomeczka fizjo wleciała mobilizacja stawu biodrowego. A myślałam, że rolowanie czwórek to najwyższy poziom bólu i cierpienia spora ilość ćwiczeń =codzienny masochizm

wyciskanie w lezeniu glowa w dol 3s x10
przenoszenie sztangielki w lezeniu 3sx10
rozpietki na maszynie 12-10-8
unoszenie ramion przodem na wyciagu+step 16-20-5-6
przyciaganie sztangi do brody [wyciąg też] 12 10 8
szrugsy 16-12-6-20
+brzuch




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Zabiegany dziś dzień, wieczorem kulturalnie opera a później wyścig z czasem na interwały przed zamknięciem siłki





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Tak slabo sie dzisiaj zaczelo podciaganie :\ frustruje mnie jak coś mi nie wychodzi i zniecheca. Bo juz bym chciala sie bez gum podciagac, dobić do fajnych ciężarów w wielostawach. Musze ogarnac dupe bo slabe uczucie

Fizjo się nudził na dyżurze i podbił, ogarnięcie mobilizacji góry i mam ponoc gorszy zakres prawej reki ;p

podciaganie 3x max
mc 12-10-20-8
wiosło 12-10-20-6
face pull 4s 16
uginanie przedramion 3s 30
^ z suspinacja 16-14-6
uginanie na wyciagu dolnym 10 8 6
+brzuch




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
jakie ćwiczenia robisz na brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
dzisiaj spinanie kolan w lezeniu, allahy i russian twist
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Narcyz na siłowni

Następny temat

Dziennik - poopeye - Spiesz się powoli, czyli endo i masa.

WHEY premium