SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maid - survival of the fittest

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
a takie ladne kolano bylo%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Yay, spokojny weekend i dzisiaj znow bezsennosc jutro pójdę po jakieś tabsy.

dzisiaj na nogach spontanicznie, kolano trochę mocno poszło i chyba miedzynarodowy dzien trenerów "a tak próbowałaś"?
siady [smith 1st w zyciu, masakra, na wolnej lepiej wjeżdża] 12-8-6-15-6
hip thrusty 12-10-50
jakies wypychanie bioder na maszynie, nie szukam, bo na stale nie wjedzie
lifty w staniu 12-10-30
wspiecia 3x max
+brzuch i rolowanko

Dzisiaj rozmowa o pracę, dużo czasu zleciało ale mega spoko robota. Wyszłam 1h przed treningiem, 100m do lidla wiec przedtreningowo musiało wlecieć coś lekkiego





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
22 maja we Wrocku tak mi się skojarzyło z Tobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
U nas też jest Ale mam schizę przy tłumach, chaosie i bakteriach taki paradoks, bo woodstock jak najbardziej. No ale zycie to jeden wielki paradoks.

Dzisiaj pobudka przez kuriera znow, ale o bardziej ludzkiej porze bo przed 9
Piekna pogoda, skoczyłam na rolki.
Jaram się życiem, byleby dociągnąć do końca kwietnia. Raaaany niebawem będę się jarać jeszcze bardziej.
Chciałam ogarnąć tańszą siłkę, ale zbyt przywiązałam się do tego miejsca i ludzi. I zawsze ktoś pilnuje, żeby były plecy proste

wyciskanie w lezeniu glowa w dol 3s x10
przenoszenie sztangielki w lezeniu 4sx10
rozpietki na maszynie 12-10-8
unoszenie ramion przodem na wyciagu+step 16-30-6-6
przyciaganie sztangi do brody [wyciąg też] 12 10 6
szrugsy 20-16-8-12

Musi wjechac







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Dobra noga :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Dobra to dopiero będzie kiedyś :D ale przestaję wchodzić w xs masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
ja koszuli xxl nie moglem dostac na siebie ostatnio w diversie, reserved wszystko za male w bickach, pomimo, ze jakis wielkich rozmiarow nie sa ;/ szyja teraz wszystko na takich wymoczkow...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
w diversie nawet nie patrz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
TomQ-MAG
ja koszuli xxl nie moglem dostac na siebie ostatnio w diversie, reserved wszystko za male w bickach, pomimo, ze jakis wielkich rozmiarow nie sa ;/ szyja teraz wszystko na takich wymoczkow...


to dobrze ze juz redukcja leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Dzisiaj powinny być interwały ale małe zmiany.
Zrobiłabym rest, już odpływałam w drodze do domu. No ale powiedziałam, że będę i okazja treningu z Sebastianem Szmytem super barki i triceps wjechały, a że barki 2x w tygodniu to zmienię te ze starego planu na dzisiejsze ćwiczenia



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Narcyz na siłowni

Następny temat

Dziennik - poopeye - Spiesz się powoli, czyli endo i masa.

WHEY premium