SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 3 – 27 kwietnia, Katowice.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Jak wyżej. Jak czytam ten temat to chyba niektórzy zapominają że to że ktoś walczy we freakfighvie nie znaczy że cokolwiek umie. Nie traktujecie ich jak zawodników.

Co z tego że Koksu ma masę skoro nie mam bladego pojęcia jak ją wykorzystać. A każdy kumaty adept SW będzie umiał ją wykorzystać przeciwko niemu. Kilka razy widziałem a jeszcze więcej słyszałem jak na trening (niezależnie jaka to SW była) przychodziły koksy i chcieli pokazać kto tu rządzi, a potem składali ich pół lżejsi średniacy z grupy. Z resztą, będę szczery, co prawda wiem że na tym forum trenuje bądź trenowała na poważnie garstka ale daję głowę że niejeden i pewnie nie dziesięciu (w tym ja ) z tego forum dałoby koksowi radę z palcem w przysłowiowej dupie . Z resztą co ja gadam, na dyskoteki nie chodzę ale pewnie na każdej dyskotece w Polsce znalazłoby się kilku którzy by go oklepali.

I tak samo jest w przypadku Ozdoby. Masy i siły takiej nie ma, ale jeśli nie jest totalnym antytalentem to ma za to jakieś tam umiejętności bo coś tam SW łykał podobno od zawsze. Ale prawda jest taka że ktoś zawsze tylko "rekreacyjnie" trenujący też nie może być nazywany zawodnikiem i...nie byłbym taki pewien czy Ci z przysłowiowej dyskoteki nie sprawili by im kłopotu. Ile było takich "czarnych pasów" które spływały po kilka stopni gorszych. Bo mieli umiejętności ale nie byli obici, nie wiedzieli jak używać ich w walce.

To jest Freak Fight, będzie się biło dwóch w sumie zwykłych kolesi. Koks który rusza się jakby miał reumatyzm i striptizer który jest niewiadomą i może okazać się że umie się bić albo że trenuje "dla zdrowia".

Nie wiem jak ktokolwiek może tutaj przechylać szalę na czyjąkolwiek korzyść, ja za długo w tym siedzę żeby odważyć się tutaj nawet podejrzewać wynik. Pogadajmy lepiej o innych walkach, bo póki co tak bardzo się obrażacie na organizacje o Freaki a gadacie głównie o niech .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dokładnie. Tzn też musi być dobry, bo jak ktoś potrenuje pare mc i waży poniżej 80kg to ja bym na Koksa mimo wszystko stawiał ofc taki Dodson by spokojnie Koksa rozj**ał, ale taki ktoś walczący co najwyżej amatorsko to z tej wagi imo no way. Jeśli natomiast ktoś trenujący od dłuższego czasu SW, bez większych sukcesów, ale ważący minimum te 70/75kg może spokojnie Koksa rozjechać. Po walce poznam czy była sprzedana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No Dodson to pewnie by najpierw uciekał przez dwie minuty a potem i KO mógłby zaserwować;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Koksu ma 175cm wzrostu i tylko taki napomowany więc ja bym się nie zdziwił jakby go w 30 sekund posadził wiadomo jaką gardę ma koksu a taki Aldo to by go tak skopał, że ten o przysiadach by mógł zaapomnieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Tak. Sport profesjonalny a amatorski to dwie różne rzeczy. Myślę że Dodson pojechałby niejednego sporo cięższego amatora. Amatora sportów walki, a nie zwykłego typa z ulicy. To już zupełnie inny level, inne, przeważnie indywidualne metody treningowe i wieeele innych rzeczy.

A ten pojedynek, zwykły kark bije się z niewiadomą, bo nie wiemy co umie. Owszem, mówi że trenuje od zawsze, tylko że 10 lat rekreacyjnego treningu 2 razy w tygodniu, pewnie bez startów, z przerwami i z leciutkimi sparringami znaczy dla mnie tyle samo co max. 2 lata ostrego treningu w gazie na poważnie, 4-5 razy na tydzień. Więc teoretycznie przy przeciętnym "talencie" do SW powinien coś tam umieć, ale kto wie...po tym co widziałem na filmikach ciosy wyprowadzał jak pedzio trochę, nawet bez takich podstaw jak pełny skręt tułowia. Mam w sumie znajomych w Fightmanie, ale nie wpadłem na pomysł żeby popytać co i jak. "Walka" nam wszystko pokarze . I tyle.

Zmieniony przez - PLŚ w dniu 2013-04-25 13:47:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no oby z tymi jego treningami nie bylo tak samo jak z wieloma latami boksu i innych sztuk walki w przypadku Pudzianka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
na 90% tak jest, bo Ozdoba tj mówi jest ciągle aktywny i jak coś trenował to tylko rekreacyjnie zapewnie - teraz zap*****la
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
Chciałbym wygranej Dawida ale wiadomo Koksu musi to wygrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Jak wyjdzie w stringach, to kto wie, może wygrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1549
Wystarczy że cokolwiek potrafi i nie ma szklanej psychy jak Najman,to powinno wystarczyc na Koksa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 154 – wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

Renan Barao będzie bronił tymczasowego pasa mistrzowskiego

WHEY premium