SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 3 – 27 kwietnia, Katowice.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Zależy mi na tym, aby polskie MMA się rozwijało, a jak wszyscy dobrze wiemy – kiedy jest zdrowa konkurencja, podkreślam – zdrowa, to wszyscy na tym korzystają, zarówno kupujący, jak i sprzedający, którzy muszą się bardziej starać. Perspektywy rozwoju tej federacji są bardzo duże i nasz kontrakt nie obejmuje tylko jednej walki. I właśnie dlatego 27 kwietnia 2013 roku zobaczycie, jak „Gorilla” będzie się łupał w oktagonie.” – powiedział przy podpisaniu kontraktu Drwal.


Myślę, że jeszcze za wcześnie oceniać, czy dobra czy zła decyzja. Wszystko zależy jak dalej będzie funkcjonować MMAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ja tam jestem zadowolony Juz sie nie moge doczekac gali. Mam nadzieje, ze Damian tez bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Damian obowiązkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dostanie jakiegos ogorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
co ty dostanie jakiegoś kozaka jak Oli thomspon i wszyscy bd zadowoleni bo MMAA jest modne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ostatnio dostał Eddiego Sancheza, ktory imo jak na polskie warunki byl solidnym przeciwnikiem. Oli Thompson jest bardzo prawdopodobny, ale ja wolalbym, zeby dostal DVD. Wiekszosc kowalskich juz go kojarzy po walkach z Chudzianem, a szybka wygrana Damiana moglaby mu dac wieksza popularnosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mowilem o drwalu ze ogora dostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
A no Drwal pewnie wjedzie tak jak na FAŁ. Wszedl dopiero co na hale, nawet sie dobrze nie rozgrzal i zafundowal ko przeciwnikowi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2598
ja bym chciał,żeby odbył sie tutaj "freak show" z udziałem Tyberiusza Kowalczyka. Chłop sie natrenował podobno do tej gali w Londynie więc za 4 miesiące po dodatkowej ciężkiej pracy mógłby sie dobrze pokazać w Katowicach :) ceny biletów nei najgorsze więc może sie wybiore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Mi tez by taki cyrk nie przeszkadzal. Do Katowic raczej nie pojade, ale jak bedzie jakas gala MMAA w Lodzi to na pewno sie wybiore.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 154 – wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

Renan Barao będzie bronił tymczasowego pasa mistrzowskiego

WHEY premium