SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 3 – 27 kwietnia, Katowice.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
może Ozdoba postawi na siebie z miliona i wygra 3 czyli zrobi podobnie jak Najman na cohones był taki artyuł kiedyś go wrzucałem o Najmanie, że wszystkie swoje walki sprzedał i zarobił w ch** kasy ofc pisane na żarty, ale jakby to była prawda bym się tak nie zdziwił.. Sapp np tak pewnie robi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hardcorowy Koksu to jest firma. Sprzedają suple, odzież, sprzęty itp Mają swoje media czyt. radio koksu. Mieli swoj program na tvn. A kim jest Ozdoba? Z biznesowego punktu widzenia, marketingowo bez sensu byłoby, jakby Burneika przegrał. 100% ustawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no tak Steven ,ale widziałeś kursy na sappa ,że przej**ie 1,03? itd na Burneikę było ,że wygra 1,5 dlatego ciekawi mnie czy ci co tu piszą o ustawce postawili by na Koksa grubą kasę(nie mówię ,że przegra) np. 10k zl ,no macie darmowe 5 tysi,ciekawe ilu uwierzyło okninskiemu i postawilo gruby hajs na pudziana z thompsonem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja tam od początku wiedziałem, że nie ma szans na ustawke w Pudzian vs. Thompson tym bardziej Pudzian w Sylvia, Pudzian w Butterbean imo tak samo mimo, że różne ludzie mają zdanie na ten temat, Pudzian vs. Kawagichi na 200% nie było ustawione, ale wszystkie walki z udziałem Najmana są przynajmniej podejrzane a już na pewno walka z Koksem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikt popularny nie dał się przekupić, inaczej jest ze striptizerem. on kase zassał i pokornie sie pochyli.
jezeli koksu sie udusi o wlasne mięśnie, to zrobią no contest. dejwid wpadnie na tescie antydopingowym, koks będzie czysty jak łza. organizator wie, jak sie zarabia nieuczciwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ale kvrwa dziecinada.

To powoli chyba dojdzie do poziomu Japonii i tak legendarnych momentów:



Tylko oczywiście w naszym miejscowym sosie.

Żeby się już nie znęcać nad tymi głupotami, to napiszę tylko, że patent z wyświetlaną na żywo masą jest naprawdę godny pochwały.

Bez jakichś dziwnych sytuacji, gdzie goły Diaz stoi na wadze, a wszyscy dumają, jakby tak ciężko było przeczytać, co pokazuje waga...

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2013-04-27 14:08:28

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Konio z kolegami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
ej koledzy mam telewizje n na jakim kanale obejrze walke? lub ktos poda link do transmisji w necie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
panowie, 50kg roznicy koksu go przygniecie pewnie a ozdoba zara odklepie bo bedzie sie bal o swoja facjate ,przeciez jest striptizerem a z bliznami trudniej mu bedzie z tego hajs zgarniac.Chociaz chcialbym sie mylic i obejrzec ciekawą "walke"

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Nie wyrokujcie wyniku, koksu może przy podnoszeniu nogi się wyjepać i wtedy ozdoba go dosiądzie i koniec walki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 154 – wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

Renan Barao będzie bronił tymczasowego pasa mistrzowskiego

WHEY premium