SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 3 – 27 kwietnia, Katowice.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
dawno tu nie pisałem ale powiem tyle:

obejrzyjcie jeszcze raz walkę najmana z koksem, jak koksu pod koniec 1 rundy się rozpędził i wparował w najmana tak że jak walnęli w klatke to mało nie wyj**ali dziury. teraz pomyślcie co się stanie kiedy ozdoba znajdzie się "między młotem a kowadłem" ?? przecież jemu wszystkie kości pójdą naraz.
w parterze nawet jeśli zdobędzie dosiad, to nie ma siły ciosów żeby coś zrobić koksowi. poza tym jest lekki jak piórko więc koksu nie będzie miał problemu zrobić sweepa (siłowego oczywiście bo techniki to on nie ma), a kiedy koksu będzie na górze to ozdoba raczej nie da rady uciec.

mam tylko nadzieję że ozdoba ma większe serce do walki niż najman i wytrzyma trochę ciosów. nie lubię go i chce żeby dostał wp******. koksu też mnie ostatnio wkurza mimo że kiedys go lubiłem, ale i tak lepsze to niż dawidek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
najlepszy tekst ozdoby w wywiadze po ważeniu: "szczerze mówiąc to myślałem że koksu jest większy..." on waży 130kg i to są prawie same mięśnie, więc jak on chciał żeby koksy był większy? :D nikogo większego w swoim życiu ozdoba nie spotka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
ej koledzy mam telewizje n na jakim kanale obejrze walke? lub ktos poda link do transmisji w necie? i czy w tv bedzie to w systemie ppv?czy jak to sie zwie :0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
ipla.tv za 5zł przelewem lub 10zł sms
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
a za darmo gdzies nie da rady zobaczyc :0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Jak masz Polsat Sport oglądniesz cała gale, a jak masz tylko Polsat to 4 ostatnie walki. Oczywiście za darmo, bo to nie KSW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
na polsat sport jest under card główna karta i walki wieczoru (wszystko ?). Bo na ipli sie niby od kogos słyszałem zaczyna o 18:30, prawda to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
na ipli już lecą undercard 2 walki za nami. na polsat sport main card a na polsat 4 ostatnie walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
kto walczy w 4 ost walkach na polsacie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 154 – wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

Renan Barao będzie bronił tymczasowego pasa mistrzowskiego

WHEY premium