SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 3 – 27 kwietnia, Katowice.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
A koksu będzie zbijał do 75 kg czy walka w kategorii open ? Nic nawet ustawione nie musi być. Tzn. samo takie zestawienie jest już ustawką. Taką różnice masy potrafią zniwelować jedynie naprawdę dobrzy zawodnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
Steven0
mam nadzieję, że walka Burneiki z Ozdobą będzie ostatnia - pomijając, że to lepsze marketingowo to przynajmniej się nie wk***ię jak zobaczę, że jest mniej ludzi (że wychodzą) np. po walce koksa a na ME w walce Damiana Grabowskiego/Tomka Drwala zostaje pół hali - przecież tacy ludzie nie powinni mieć wstępu oglądać tego sportu



Ale Ty chlopie p******isz wielki ortodoksyjny fan mma sie znalazl co bedzie mowil kogo wpuszczac na gale a kogo nie, wbij sobie do tej maloletniej lepetynki ze niektorzy maja inne zainteresowania i taka walka jest dla nich tylko rozrywka a dzieki takim walka freakow pan organizator bedzie mogl lepiej zaplacic prawdziwym zawodnikom przy ktorych sie tak spuszczasz i dzieki temu bedzie nastepna gala z byc moze jeszcze lepszymi zawodnikami. Wiec Ci niedzielni fani mma dosc znaczaco wspieraja mma w Polsce czy tego chcesz czy nie. Zreszta co Ty mozesz o tym wiedziec siedzac ciagle przed komputerkiem na garnuszku mamy i taty piszac z neta za ktorego pewnie nie placisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Piękne podsumowanie. Steven0 i jego teorie rzucane niczym z ambony jako prawda objawiona, hehe.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nervus
Ale Ty chlopie p******isz wielki ortodoksyjny fan mma sie znalazl co bedzie mowil kogo wpuszczac na gale a kogo nie,


tak masz rację jestem fanem MMA a Ty widocznie jesteś jak to ująłeś "spuszczającym się" fanem Burneiki przed jego filmikami i dlatego tu piszesz, bo jakoś Cię nie kojarzę w tym dziale a mnie wali zdanie pierwszego lepszego usera, który tu wpadnie i zacznie kogoś obrażać w szczególności, że jak widać Ty tym fanem MMA nie jesteś i widocznie obraziłem Twojego idola, że jedziesz na mnie w sposób prymitywny..

nervus
wbij sobie do tej maloletniej lepetynki ze niektorzy maja inne zainteresowania i taka walka jest dla nich tylko rozrywka a dzieki takim walka freakow pan organizator bedzie mogl lepiej zaplacic prawdziwym zawodnikom przy ktorych sie tak spuszczasz i dzieki temu bedzie nastepna gala z byc moze jeszcze lepszymi zawodnikami. Wiec Ci niedzielni fani mma dosc znaczaco wspieraja mma w Polsce czy tego chcesz czy nie.


dzięki za te fakty, nie wiedziałem o tym! po pierwsze czy ja napisałem coś w tym stylu: "nie szanuję ludzi, których MMA nie interesuje"!? Napisałem tylko, że gdyby np walka koksa była co-ME (wyjaśnię Ci, bo pewnie nie wiesz co to jest - czyli drugą walką wieczoru) a np. walka Damiana Grabowskiego walką wieczoru to spora część ludzi by wyszła nie oddając jednocześnie szacunku dla tego fightera, który większość życia poświęcił na treningi i tylko o to mi chodzi, że nie podoba mi się takie zachowanie..

nervus
Zreszta co Ty mozesz o tym wiedziec siedzac ciagle przed komputerkiem na garnuszku mamy i taty piszac z neta za ktorego pewnie nie placisz.


wiesz po 1 nie mam 40 lat żeby się jakoś tego wstydzić tylko 19 i obecnie studiuję a nie tylko siedzę przed kompem jak Ci się wydaje a Ty na bezrobociu i zasiłku jedziesz, że tak Ci to przeszkadza!? Wgl nie rozumiem tego Twojego prymitywnego komentarza.. Bo się nawet bezpośrednio nie odniosłeś do mojej wypowiedzi

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-02-26 15:07:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1378
Taa, jeszcze tego brakowało, żeby decydować za ludzi co mają oglądać. Infantylne podejście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1332
Steven0 nie ma na myśli decydowania za kogoś co ma oglądać. Po prostu chce wam wytłumaczyć, że nie podoba mu się zainteresowanie niedzielnych fanów tylko walką Koksa z Ozdobą, przez co okazują brak szacunku dla prawdziwych zawodników MMA, którzy poświęcili swoje życie cieżko trenując. Doskonale to było widać na oststaniej gali MMAA 2 gdzie po walce Koksa część widzów opuszczała hale nie oglądając walki najlepszego polskiego cieżkiego Grabowskiego.

Co do samego freakfightu, to jego zwolennikiem nie jestem. Spompowany MW vs Tancerz erotyczny co podobno coś trenuje i chce pokazać wyższość techniki nad siłą. Ciekawe jaką ma technike mając biały pasek bjj

Ale jednak jakoś tą gale trzeba wypromować, aby była oglądalność i konkurencja dla KSW, więc ta walka mi nie przeszkadza. Grunt że poziom innych walk będzie na wysokim sportowym poziomie ;)


Zmieniony przez - SotoMawashi w dniu 2013-02-26 17:18:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
to jest tylko freak show dla publiki a sie podniecacie jak by mu mieli grabowskiego dać i polamać mu lapy zeby juz do oktagonu nie wchodził

sranie w banie takie gadanie znawcy nie znawcy a nawet jak by sie malysz z najmanem czy ibisz z lisem tlukli to i tak byście to obejżeli i komentowali bo to jest pod PUBLIKE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1332
ja sie freakfightami nie podniecam, wiadomo że walka pod publike i dla hajsu, ale mam nadzieje że nie będzie ona promowana jako starcie tysiąclecia, uberwalka najwiekszego koksa z najlepszym striptizerem na świecie, jak to robiło np. KSW

Zmieniony przez - SotoMawashi w dniu 2013-02-26 17:35:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17441
Jak Mirek Okniński w jakimś programie mówił, że miał ofertę walki z Koksem, ale miał przegrać, no to myślicie, że Ozdoba wygra? No f***ing way. Koksu jest magnesem publiki dla MMA Attack i ma wygrywać.

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
"Jak Mirek Okniński w jakimś programie mówił, że miał ofertę walki z Koksem, ale miał przegrać" mowil tez, ze walka pudzian vs thompson 1 jest ustawiona, ze widzial jak sie thompson z pudzianem za stodola zgadywali jak bedzie wygladal przebieg walki, mial byc tko by thompson w 2 rundzie. mowil tez, ze burneika trenowal z randym couturem, bo tylko on jedna reka klinczuje, druga wali uppercuty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 154 – wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

Renan Barao będzie bronił tymczasowego pasa mistrzowskiego

WHEY premium