SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGA TEST - WORKOUT POWER BOOSTER

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
DZIEŃ 34










Kick-Boxing 1:30h


55g workout power booster
25g Hi Anabol protein
5g TCM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
DZIEŃ 35











Klatka:

wyciskanie sztangi płasko 5p ciężar 60kg/70kg/75kg/80kg/85kg
wyciskanie hantli na skosie + 10p 13kg/15kg/15kg.15kg.15kg
rozpiętki na bramie płasko 15p 5kgx2
wszystko 5 razy

Barki:

wyciskanie hantli w siadzie + wyciskanie hantli młotkowo superserie 5razy ciężar 13-15kg
unoszenie ramion w boki na ławce skośnej 5kgx10p,6kgx10p


55g workout power booster
25g Hi Anabol protein
5g TCM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
liczenie na ostro musze przyznac ze ja sie nigdy tak nie prowadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008

PODSUMOWANIE!!!



Workout Power Booster jest specjalnie opracowanym suplementem przeznaczonym do wykonywania najcięższych jak i długich treningów w takich sportach jak CrossFit, trening funkcjonalny, sporty walki jak i BB. Specjalna kombinacja dobranych substancji zapobiega zakwaszaniu mięśni i spadku wydolności, zwiększa poziom testosteronu w organizmie jak i pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i poprawia syntezę białkową po intensywnym treningu.

Dodatkowo odczuwamy zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia które powstaje podczas długiej sesji treningowej. Workout Power Booster umożliwia wykonywanie treningów na najwyższym poziomie co zapewnia lepsze wyniki na zawodach i pomaga w innych osiągnięciach sportowych. ŹRÓDŁO WITAMIN C, B6, B12, RYBOFLAWINY, NIACYNY, FOLIANÓW, KWASU PANTOTENOWEGO, MAGNEZU, POTASU I CYNKU.


OPINIA:

Ocena poszczególnych aspektów i ogólna od 1-10 w filmie

-Smak: pomarańcza, na początku troszkę wykrzywiałem się ale z czasem kubki smakowe przyzwyczaiły się i bez problemowo wypijałem całą porcję jednym ciągiem.

-Rozpuszczalnośc: bardzo szybko dokładnie bez grudek rozpuszcza się po machnięciu szejkerem.

-Pobudzenie: odczuwałem znacznie większe niż przed testem , można codziennie trenowac tak samo dawac z siebie wszystko, nawet jak są gorsze dni, wszystko się zmienia po wypiciu Workout power boster.

-Wytrzymałośc: tutaj najbardziej jestem zadowolony, mimo ciężkich intensywnych treningów kick boxingu jak i siłowni dawałem radę do samego końca zrealizowac plan, wcześniej pod koniec leżałem na macie bez energii i kompletnie pozbawiony sił, a teraz nawet po treningu zostaję na sali zrobic więcej brzuszków, rozciąganie

-Pompa: tu jakiejś specjalnej pompy nie miałem, ale mimo to i tak treningi były konkretne.

FILMIK:




ZDJĘCIA:
Różnica jest pewnie nie wielka bo przytyłem tylko 1kg ale byle do przodu
przed

po


Jeszcze raz bardzo dziękuję Hi Tec



Zmieniony przez - Monos w dniu 2014-06-28 00:15:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
ooo haha klimat filmik, przemiana najlepsza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
panowie ja wrzuce podsumowanie w przyszly pon/wtorek bo od piatku nie ma mnie w domu, nie mam czasu bo wstaje o 5-6 klade sie pozno, chwilowy ciezszy okres + uczelnia, takze wszystko nadrobie .

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79357
to nie lepiej jak zrobisz do konca tego tygodnia to podsumowanie ? te 2-3 dni i tak nic nie zmienią przeciez.. wszyscy juz zrobilismy i czekamy na Ciebie z niecierpliwoscią

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no wiem cos o tym mialem taki ostatni tydzien ... fajnie jakbys po podsumowaniu nie zamykal dziennika bo super sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
wrocilem do swiata zywych, jutro leci moje podsumowanie :)

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kinga Szweda - Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness Kielce 2014

Następny temat

nabór do TESTU WORKOUT POWER BOOSTER

WHEY premium