SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASSACRA EPISODE 2 OPINIE

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
super

no moze niekoniecznie po kazdym treningu :D
ale po jakims okresie stosowania poprosimy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91744
Dzisiaj miałem "zaszczyt" przeprowadzić trening z tym stackiem
Smak: 9/10 smak jabłkowy dobry żadna chemia po odbiciu z bebecha przyjemny zapach
Rozpuszczalność: 7/10 na dnie został biały proszek bezsmakowy
Działanie: 7,5/10 pobudzenie lekkie bez szału zero skupienia trochę więcej chęci do treningu mniejsze zmęczenie pompa całkiem dobra 8/10

Produkt nie opłacalny
Przed kupnem całego zestawu radze zakupić saszetkę na przetestowanie
Na 1 lub 2 kontakt ze stackiem przed treningowym jak ulał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dzieki za opinie :D
oceny calkiem calkiem
polecenie sprawdzenia za pomoca kilku saszetek godne pochwaly :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Produkt nie opłacalny

tu akurat jestem innego zdania bo tak bogatego w rożne skladniki produktu tego typu znależć trudno

produkt sprawdzałem na wiekszej caly cykl wlasciwie- ilości saszetek i dzialanie -jedna do dwoch max. porcji dziennie- dawalo b. dobre dzialanie; szczegolnie w końcowym rozrachunku.

...nawet jakby sie uparł[choc to i tak niekonieczne] to cykl na około 40-tu saszetkach wyjdzie nie gorszy niż na dwoch porcjach dobrego innego staka; więc z tą nieoplacalnościa zgodzic sie nie mogę

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-11-09 16:55:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli ktos toleruje to polaczenie ME2 z Reanimatorem
na okres ciezkich treningow jak znalazl - chyba wszystko czego potrzeba :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27
czemu często forumowicze tutaj oceniają stack po jednym treningu? Co da wam jeden trening? Poczujecie trochę więcej energii do ćwiczeń (przez kofeinę czy inne "pobudzacze") i to ma być cel brania stacka?
Proponuję brać pod uwagę bardziej opinie po pełnym cyklu.
Ja właśnie rozpoczynam. Jestem po pierwszym treningu ale niczego ciekawego po nim się nie spodziewałem. Więcej energii miałem bo wiadomo kofeina i tyle. Zobaczymy po 20 dniach. Skok siły? Po jednym treningu? Myślałem, że siłę buduje się z czasem?

Do tej pory miałem doświadczenie tylko z xpand energized ale to było dawno temu.

Każdy w swoim życiu doświadcza etapu "ściany" do której dochodzi i się od niej odbija. Za cholerę nie można jej przeskoczyć. Ja kolejny raz właśnie do takiej doszedłem, a z doświadczenia wiem, że stacki pomagały mi w jej przeskoczeniu. Zawsze po cyklu (w kilka miesięcy później) coś drgnęło i przeskakiwałem swój limit kg "czystej" masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wiekszosci cwiczacych trudno utrzymac idealny rygor treningowo dietetyczy - a to podstawa - stad duza ilosci opinii po kilku treningach

jesli Tobie sie uda dopracowac calosc przez dluzzy czas
tym bardziej
bedziemy wdzieczni za pelen opis !

powodzenia i bedziemy czekac !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
A ja niedawno otrzymałem próbkę (a w niej pół porcji) i dziś dopiero (wreszcie) skonsumowałem. Smak (pomarańczowy) mi odpowiadał, była lekka pompa na treningu i duża chęć do ćwiczeń (byłem mile zaskoczony, będę musiał wypróbować całą porcję). Żadnych sensacji żołądkowych. Po treningu jednak wrzuciłem na ruszt próbkę (też z PBC) misz masza marki Muscle Asylum z 500ml mleka (i tak było gęste) i skończyło się przeczyszczeniem w kolorze Massacry :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
eksperymentarzy ...

nie obstawialbym tutaj polowy porcji ME2 - ale idz po jeszcze jedna - moze uda sie zdobyc - i sprobuj sama - bez dodatkow ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
I też wcale ME2 o to nie podejrzewam ;) A o pełną porcję (a być może i całe opakowanie) się postaram.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielkie podziekowania dla Olimpu

Następny temat

Olimp - Creatine Magna Power

WHEY premium