SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASSACRA EPISODE 2 OPINIE

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Pitty
dokladnie jest jak mowisz
gdziekolwiek kiedykolwiek sie nie rusze za nasza granice zachodnia to tak wlasnie odczuwam

Filcowy
czyli pelne zadowolenie
to milych cykli :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3199
Moja Opinia Massacry..
Zacznijmy od początku, po otwarciu poczułem świerzy zapach proszku do prania o zapachu cytrynowym Wymieszało się dość sprawnie i szybko.. Przejdźmy do smaku
Wyobraź sobie lemoniadę cystynową, a teraz wyobraź sobie, że dosypujesz tam mąki i masz to wypić Jakoś weszło, w kilka chwil wypity. A teraz to co było naprawdę dobre! Siła, pompa jak nigdy. Opłaca się wypić to nie myśląc o smaku i iść na trening. Wszystko wydaje się od razu lżejsze Pompa po treningu naprawdę fajna
Jeżeli nie jesteś degustatorem i smak nie jest dla Ciebie najważniejszy a liczą się efekty to serdecznie polecam!

Zmieniony przez - Kanne w dniu 2009-07-26 15:51:45

Cześć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czyli jak juz przekniesz to jest dobrze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12086
Jestem mile zaskoczony dzialaniem tego mixu testowalem 4 opakowania na cykl czyli 2 saszetki na dzien cykl trwal 6 tygodni z wszystkich dostepnych smakow jablko podeszlo mi najlepiej co prawda stosowalem to z 50 mg oxandrolonu ed t3 i clenem to efekt jest pioronujacy przytylem 8 kg!! i stracilem 3,5% bf lapka 2,5 cm do przodu ;D
dieta byla dopieta
bialko 3g
tluszcz 1g - 1,3g
wegle 5g
SZCZERZE POLECAM!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Witold - dzięki za opinię! Czekamy na kolejne spostrzeżenia... Spróbujemy skonfrontować je ze stosowaniem czystego glicerolu (wątek: "Glicerol - anabolikiem").

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Zmieniony przez - Biniu w dniu 2009-08-01 21:22:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja opinia na temat Massacra Episode 2:

Opakowanie:
Wygodna saszetka, z bdb szatą graficzną- przydałoby się nacięcie na jednym z boków dla lepszego otwierania 9/10 ( -1 za brak nacięcia)

Smak:
fatalny, smakowało jak woda cytrynowa z talkiem. 4/10

Rozpuszczalność:
kiepska, widoczny osad, miejscami grudki. Shaker radził sobie z tym jako tako. Trzeba było dwa razy przepłukiwać wodą, aby wszystko zeszło. 2/10

Działanie:
Działanie zadowalające, czułem przyrost energii pomimo ostrej diety LC. Oprócz tego stosowałem też 4caps AAKG Hardcore + 3 caps HydroxyCut, uważam, że massacra ładnie się wkomponowała i wspomogła powyższe suple. 10/10

Efekty:
Trudno o nich mówić :) po dwóch saszetkach... ale podobno działa, ale podobno to ogry robią z ludzi chleb

Podsumowanie:
Cieszę się iż kupiłem tylko dwie saszetki na próbę, gdyż nie dałbym rady zmęczyć całego opakowania. Wg mnie są lepsze i tańsze rozwiązania. Zdecydowanie OLIMP musi się przyłożyć do rozpuszczalności oraz smaku.


Zmieniony przez - EcoSfera w dniu 2009-08-20 19:05:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
pelna relacja - dzieki
bardzo spodobalo mi sie - podobno to ogry robią z ludzi chleb

z rozpuszczalnoscia moze bcy problem - zasluga jednego z glownych skladnikow Waxy Mazie

ale ciesze sie ze byles zadowolony z odczuc (oczywiscie o efektach nie mozna mowic :D)

Działanie zadowalające, czułem przyrost energii pomimo ostrej diety LC

powodzenia z dieta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
W temacie - wyżej (o orotanie kreatyny) - jest dyskusja nad formami proszkowymi i kapsułkowymi. Widać, że formy proszkowe są często trudne do dosmakowania, jeżeli - oczywiście - zawartość opakowania zgadza się z deklaracją na jego etykiecie.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
i jak to w koncu jest z tymi roznymi saszetkami?
az jutro zwaze kazda i podziele sie ta informacja

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielkie podziekowania dla Olimpu

Następny temat

Olimp - Creatine Magna Power

WHEY premium