SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASSACRA EPISODE 2 OPINIE

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
szaszetke dziennie powinienes brać- raczej więcej nie ma sensu bo tyle dziala zadawalająco]
dwa opak. więc na 40 dni, na 50 dwa i pół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
Nikt ci nie kazał wyjeżdżać z kraju i dorabiać inne kraje mająć w dupie ojczystą ziemię
Teraz nie płacz tylko płać.
Tam jest taki dobrobyt to co narzekasz

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
sorki za off top ale ...
"Nikt ci nie kazał wyjeżdżać z kraju i dorabiać inne kraje mająć w dupie ojczystą ziemię" skąd wyciągasz takie wnioski kolego ? hahahahhahahah
jak już muszę to kupuje tu a jak moge to zawsze z Polski z SFD przywożę. bo co jak co ale u nas w Polsce to suplementy najtańsze :) a na nasza Polska mentalność to wiadomo ze kazdy woli kupic ten sam produkt w niższej cenie.

wracajac do masakry tylko te cukry jakos specialnie mnie nie przyciagaja, skrobia czy cos?
jak tylko bedzie wiecej pozytywnych opinni skusze sie pod koniec roku moze na taki zimowy cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
Jeżeli chodzi o węgle to mogę powiedzieć, że jak dla mnie jest duża różnica pomiędzy 1 a 2. Przy półtora godzinnym treningu kończyłem go z z zapasem energii. na 1 tego nie było

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
no tez moge to powiedziec o NO XPLODE ktory nie posiada wegli a energia po treningu wciaz jest.
mnie np zależy zeby po takim cyklu nie zalewał mnie tłuszcz.
wiec mozna powiedziec ze masakra jak najbardziej na mase?
bo jak to cos takiego jak cell tech z muscletech w ktorym sa same wegle praktycznie to fenk ju wory mocz hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ww w okolicy treningu silowego sa OK
oczywiscie jesli ktos jest wrazliwy na nie powinien w innych okolicach ograniczyc ich spozycie

i Artek jak mozesz przewozic to wiadomo ze w PL sie bardziej oplaci wydac zarobione poza krajem pieniadze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
64euro *2 = 128euro na 40dniowy cykl czyli jakieś 550zl
134zl * 2 = 268zl w PL
praktycznie raz tyle w Hiszpanii kosztuje. inne produkty Olimpa także x2
a co bedzie jak wejdzie euro w PL ? no ciekaw jestem jak sie przeliczniki ustawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
tyle ze u Ciebie 64 euro to jak u nas 64zl ;]

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
no tak ale patrzac rozsadnie to kazdy by wolal w Polsce kupic na moim miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8842
Świetny Stack!!!! super skład, trening bicepsow masakryczny byl uczucie megapompy , pobudzenie swietne, skladniki dzialaja anabolicznie na wielu plaszczyznach. naprawde mocna rzecz godna polecenia na mnie dziala bardzo dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielkie podziekowania dla Olimpu

Następny temat

Olimp - Creatine Magna Power

WHEY premium