SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój "COME BACK" czyli okres przygotowawczy GISZMANA

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
dawno nie jadłem Apetytu mi narobiliście , jutro sobie wszamie

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
maverick77 - hbehehe

Powód : DIETA

Następne - Powód BANA

" Bo też chciałem zjeść "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
hahaha a kto Ci broni? masa nie hehe ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
MI broni Dieta kuźwa kuźwa kuźwa chociaż na słodkie nie mam akcji - moim problemem jest TATAR nie wiem dlaczego zawsze na diecie mam ochotę na kuźwa TATAR no i pizze i hmmm zwykły chleb ale to w sumie z tatarem.

Ciekawe jakie pokusy ma DAWID
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
Tatar hmmm, jadłem może z 2-3 razy i to dawno temu, ale z tego co pamiętam dobry jest, na chleb razowy w sam raz

heh pizza to swoja drogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Aktualnie jestem na redukcji,ponieważ 24marca startuję w Debiutach.Heh mam ten sam problem jeśli chodzi o jedzenie:)Taką mam ochotę chociaż na jedną mała,zwykła kanapeczkę:D..No ale niestety:)Powodzenia Panowie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
arnold69 ze śniadania wyrzuciłem masło orzechowe i dżem,zmniejszyłem porcję Vitargo po treningu z 50 do 30gr.
Z posiłku po treningowego odjąłem 50gr.ryżu. a łososia,ktorego jadłem dwa razy dziennie zastąpiłem piersią z kurczaka i na noc dałem dorsza.

Adam ja dopiero 4 dzień na diecie więc,luz wczoraj lekko mnie naszło na boostera,dzisiaj już spoko.

Właśnie nastawiam się psychicznie do dzisiejszego treningu nóg!!
Będzie kosa!!

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2012-02-09 14:17:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Panowie nie pomagacie dawidowi takimi gadkami o tatarach i boosterach Haha ja na masie jestem ale jak słyszę słowo tatar to ślina leci , szczególnie taki dobry jak kiedyś w Białogardzie jadłem(palce lizać) Bym se teraz taki zjadł a tutaj gotowany kurczak w warzywach czeka z makaronem eh

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

slabosc miesni po tyrozynie

Następny temat

Siła ciosu i szybkość ciosu - pytanie do MARIO

WHEY premium