SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój "COME BACK" czyli okres przygotowawczy GISZMANA

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Aż się zachciało redukować jak zobaczyłem filmik

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Ech.. ja tam wole jak jest teraz,super samopoczucie,mięśnie pełne i nabite no i co najważniejsze chęci do treningu dużo większe a tak na dwa tygodnie przed zawodami człowiek tylko myśli kiedy to się w końcu skończy

Późno już ale dzisiaj wyśpię się dopiero za kilka godzin w samolocie!
Lecimy do PL !! Jak sobie pomyślę jaka tam u Was pogoda to mi się gęba sama śmieje Krótkie spodenki już spakowane, koszulki na ramiączkach, nawet japonki spakowałem he he!!
No co w końcu ma być 27 stopni!!!Dla mnie to już istny upał

Jedzonko już przygotowane więc w droge!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Dawid specjalnie tylko do brody opuszczasz sztange przy cwiczeniu na barki? Ja zawsze opuszczam do obojczykow. Czy lepiej zebym robil tak jak ty? do brody. Pewnie mniej kontuzjogenne, ale z drogiej strony pewnie wieksze ciezary i tu tez grozi kontuzja. Zarabiste masz te skosne brzucha - marzenie. Ps. Musze ci powiedziec ze na zywo wygladasz o wiele wiele lepiej, na fotkach trzeba by bylo fotoshopa zrobic zeby odzwierciedlic Twoja forme life. Mysle ze Jabi ma takie same zdanie albo? Mysle ze te filmiki delikatnie znieksztalcaja czlowieka heh taka sugestia Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Pobyt w Polsce był krótki i jak zwykle intensywny,chociaż w poniedziałek urządziłem sobie prawdziwą sieste!!
Pojechaliśmy z żoną w góry gdzie niemal przez cały dzień leżałem sobie na słoneczku robiąc tylko krótkie przerwy na jedzonko, nie koniecznie dietetyczne
Przyszła mi też ogromna ochota na zimne piwko,więc również sobie pozwoliłem,a że piwko działa na mnie nasennie to też co chwilę ucinałem sobie pół godzinne drzemki i tak przez cały dzień

Cały poniedziałek spędziłem na "regeneracji" podświadomie przeczuwając co mnie czeka następnego dnia!

Kilka dni wcześniej umówiłem się na wspólny trening z panem Bogdanem Szczotką,trenerem kadry Polski w kulturystyce a jako że miałem już wcześniej okazję trenować pod jego okiem to też wiedziałem, że łatwo nie będzie.

Na konsultacje udałem się w konkretnym celu,do października muszę mocno podciągnąć dwugłowe uda to też tą grupę wzieliśmy na celownik!!
Jednak wcześniej przetrenowaliśmy plecy po czym przystąpiliśmy do treningu dwugłowych.
Trening z minuty na minutę nabierał tempa,a mega wysoka temperatura i brak klimatyzacji jeszcze bardziej podnosił intensywność!Po 20 minutach byłem już cały mokry,z treningu dwugłowych mało co pamiętam, nie mam pojęcia ile serii czy powtórzeń wykonywaliśmy ale myślałem że to się nigdy nie skończy i po cichu błagałem żeby każda seria była ostatnią!!

1.Ściąganie drążka do klatki piersiowej 3-4 serie
2.Wiosłowanie sztangą prostą nachwytem w opadzie tułowia
3.Wiosłowanie jednorącz przy wyciągu
4.Ściąganie na maszynie Hammer Strength
5.Uginanie nogi leżąc ( każda noga z osobna)
6.Uginanie nóg siedząc
7.Martwy ciąg na prostych nogach ze sztangielkami.


Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2012-05-26 01:40:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedzenie smacznie wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Ty to masz szczęście hehe ledwo co z Polski wróciłeś a tu ciach w Irlandii jak w Polsce pogoda hehe Jak wrócę z Polski to trzeba będzie porządnie dwójki przepracować bo też mam problemy z rozwinięciem ich

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dawid ananasa kupujesz w puszce czy calego i kroisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
taki trening z takim trenerem to jest coś. zazdroszczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
davidooo niestety idę na łatwiznę i kupuje z puszki z tym,że we soku własnym, bez dodatków.

xmejux to prawda, jestem mega szczęściarzem!!Móc trenować z takimi trenerami jak Bogdan Szczotka i Radek Słodkiewicz... bezcenne!!!

Damian kurde aż ciężko uwierzyć w tą pogodę, ostatnio padł nawet rekord od 6 lat, 30 stopni!!Irlandia jest na prawdę pięknym krajem jak świeci słońce, zachęcam każdego do odwiedzenia tej wyspy, jest mnóstwo pięknych i wartych zobaczenia miejsc!
Ja wróciłem z Polski i znowu pojechałem w trasę, tym razem do Irlandii północnej,odwiedzić Tony Mount'a aktualnego Mr.Universe!!
Tony przygotowuje się do mistrzostw świata,które odbędą się za 3 tygodnie w Dublinie!!

W trasie z Irishmuscle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mów że to audi twoje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

slabosc miesni po tyrozynie

Następny temat

Siła ciosu i szybkość ciosu - pytanie do MARIO

WHEY premium