SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Low, czy high carb?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 44
Cześć. Jestem nowa na forum, zwracam się do Was z pytaniem odnośnie diety -redukcja.
Ogólnie trenuje lat 4. Raz z lepszymi efektami raz .. :)
Obecnie Waże 69 kg
Wzrost 171
moje makro to :
B 140g
T 62
W 156
łącznie 2193 kcal
Trenuje 3xtydz - spilt
Cardio 40 min, lub interwały - skakanka
Jestem typowym endomorfikiem.. szybko nabieram masy czy to mięśniowej czy tłuszczowej. Każdy zagubiony kg to dla mnie męka..
Byłam już na CKD efekty były lecz mój układ hormonalny nie udźwignął.
Mimo to, najlepsze efekty są przy zwiększonej ilości B + T
I w końcu pytanie:
Czy mogę zanizyc W do 100g na poczet zwiększonej ilości T?
Nie chce wchodzić w ketoze a z drugiej strony nie wiem czy jest sens .
Wszystkie uwagi mile widziane
Z góry dziękuję!:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się.

Warto tutaj zaznaczyć, iż długo utrzymywane LC może doprowadzić do obniżenia aktywności hormonów tarczycy, a zwłaszcza konwersji t4 do t3, tudzież warto nadmienić, iż to od poziomu t3 uzależnione jest tempo spalania tłuszczu zapasowego.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-09-06 16:14:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dieta ketogenna to dość specyficzna strategia żywieniowa.
Tylko pewny % ludzi reaguje bardzo dobrze na keto.

Niemniej jednak wcale nie trzeba ciąć węglowodanów aby efektywnie spalać tłuszcz zapasowy. CKD nie dla każdego jest korzystnym rozwiązaniem, w jakiej kondycji jest Twoja gosp.hormonalna? miałaś robione badania?

Jeżeli faktycznie budowałabyś z łatwością tkankę mięśniową (geny) to nie wiem w czym masz problem.



Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-09-06 10:58:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ankiete poprosimy. 2200 to tak na pierwszy rzut oka niekoniecznie kaloryczność redukcyjna dla kobiety (niewytrenowanej), ale trzeba wiecej danych.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
No i wstaw zdjęcie sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 44
O jaka ankietę chodzi? Można link? Lub gdzie ją znajdę?
Co do badań. Myślę że jeszcze w tym miesiącu uda mi się zrobić ( praca, własna firma i zero wolnego)
Co do zdjęcia.. czy jest konieczne?
Szczerze nie czuje się teraz dobrze, by upubliczniac swoje wałeczki;)
Mogę opisać siebie,prawie cała tkanka tłuszczowa kumulują się na posladkach i udach - typowa gruszka.
Wąska talia 69 cm, w obrębie pasa tkanka zbiera mi się w tzw oponke. Ogólnie nie mam duzego problemu z brzuchem , chodzi o dolne konczyny- to jest moje problematyczne miejsce.
W tym momencie mam 30% tt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
Peg30
O jaka ankietę chodzi? Można link? Lub gdzie ją znajdę?
Co do badań. Myślę że jeszcze w tym miesiącu uda mi się zrobić ( praca, własna firma i zero wolnego)
Co do zdjęcia.. czy jest konieczne?
Szczerze nie czuje się teraz dobrze, by upubliczniac swoje wałeczki;)
Mogę opisać siebie,prawie cała tkanka tłuszczowa kumulują się na posladkach i udach - typowa gruszka.
Wąska talia 69 cm, w obrębie pasa tkanka zbiera mi się w tzw oponke. Ogólnie nie mam duzego problemu z brzuchem , chodzi o dolne konczyny- to jest moje problematyczne miejsce.
W tym momencie mam 30% tt


Łap: https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 44
Ok dziękuję :)
Postaram się na wieczór ogarnąć. Po pracy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To po opisie sylwetki mam pytanie - stosujesz antykoncepcję hormonalną?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 44
Nie stosuje od kilku lat.
Czy 1900 kcal będzie dobre na początek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wypełnij ankietę działu + oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne.

http://potreningu.pl/articles/5255/zapotrzebowanie-kaloryczne-dla-wnikliwych- 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76110 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755267
100g węglowodanów to ilość niebezpiecznie niska dla kobiety. Tarczyca niestety nie lubi tak niskiej podaży. Poniżej 150g bym nie schodził.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 72kg

Następny temat

Do jakiego poziomu tkanki tłuszczowej redukować?

WHEY premium