SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekka redukcja przy zachowaniu siły i mięśni

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Tylko najgorzej, że ja z miesni jestem zadowolony i nie chce ich tracic... moze po prostu bede troszke mniej i jadl i same produkty z diety i brzuch sie nieco poprawi a miesnie zostana

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
tylko, ze jestem z miesni zadowolony i nie chce ich w ogole tracic... w sumie.. do tej pory dieta byla, ale czasem jem co chce i slodycze sie zdarzaja, moze po prostu bede jadl tylko co to trzeba w okolicach zapotrzebowania i lekko brzuszek sie lepszy zrobi, a mi to juz starczy. ew moge dodac rowerek jak interwal tylko jak by to mialo wygladac? inwerwaly rowerkiem stacjonarnym? a po zdjeciu ile mi szacujecie bf? bierzcie pod uwage tylko ze to w ciagu dnia po zarciu..

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
za bardzo interesujesz się bf i tym, że ani grama mięsa ma nie polecieć. albo chcesz redukować, albo nie, zastanów się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
To prawda. Długo budowałem to, przez wiele lat po malutku te miesnie budowalem, nie tak, ze 5 kg miesiecznie. A poza tym jestem podrecznikowym ekto, wiec nie chce juz tracic. Co myslicie o tym co wyżej?

Zmieniony przez - gregory13 w dniu 2015-04-12 21:20:10

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
4-5 dzień redukcji, na wadze -1kg, nie wiem czy to po prostu takie wahania wagi, czy moze po prostu woda spadla, glikogen, cos? Co myslicie? Wszystko robie tak jak zaplanowane, w ciagu dnia jestem troche glodny, ale daje rade. Do tej pory zrobilem jeden interwal (15min na rowerze stacjonarnym, wycisk dlatego krocej), do tego normalne treningi na wysokich obciazeniach. W pasie jesli sie nie myle, -2 cm.

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
pierw woda i glikogen, a potem tłuszcz. także spokojnie. dopiero po koło 2 tygodniach zobaczysz, czy tłuszczu coś leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
w pasie mniej bo zoladek wciagniety no i to co wyzej-woda

Zmieniony przez - gsmt w dniu 2015-04-19 19:58:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Ok. Ale kreatyna wode zatrzymuje tak? Czy jak? Bede dalej informował, teraz tylko pytanko, juz pytalem o interwaly, ale jakis przypadkowo czytalem artykul, ze interwaly spalaja miesnie, ze jest katabolizm, czyli odwrotnie jak mowiliscie? Ja uwazam tak samo, jak wy, ze interwaly nie spalaja miesni a tluszcz, wiec o co tu chodzi? W obecnej chwili wykonuje interwal 17 min (45 sek srednie tempo + 30 sek sprint), dodam ze jestem po tym wycienczony (koszulka do wykrecenia, ledwo chodze przez chwile). I czy moge interwal po treningu silowym? Jak ew sie zabezpieczyc?

Zmieniony przez - gregory13 w dniu 2015-04-19 21:24:17

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
trzyma, ale w mięśniach, a nie podskórnie. i nie jest to efekt 5 kg ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
moim zdaniem gdy nie posiadasz jakiejs poteznej masy miesniowej (uzyskiwanej nienaturalnie) to czy bedziesz robil interwaly czy biegal normalnie, nie spalisz miesnia, a jak juz to minimalnie. Wystarczy na czas redukcji cwiczyc pod sile i to powinno zatrzymac miesien. Ale to jest moje zdanie oparte na moich doswiadczeniach, moze u ciebie dzialac to inaczej

najlepiej jakbys poszedl sobie na analizator skladu ciala przed redukcja i po redukcji. Wtedy sie okaze ile poleci tego miesnia, bo moze ci sie wydawac ze spalasz miesnie a tak naprawde na czas redukcji ucieka z nich woda i przez to zmniejszaja swoje wymmiary

Zmieniony przez - gsmt w dniu 2015-04-19 21:58:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super stoajki do ściany - zrób sam

Następny temat

Propozycja trening 6 razy w tygodniu +praca fizyczna

WHEY premium