SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekka redukcja przy zachowaniu siły i mięśni

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
a jakie pytanie w skrócie bo się pogubiłem? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
W sumie troche racja bo konkretnych pytan nie bylo, a wiec :)
1) Jak oceniacie do tej pory moja redukcje? Juz ponad 2 tyg, myslalem, ze bede juz troche dalej, ale chyba zle nie jest ;p
2) Ile jeszcze moze potrwac redukcja zeby zjechac do plaskiego brzucha? Ile powinna mniej wiecej wynosic talia (teraz jest 87, przed redukcja 90)? Czy moze do jakies wagi zbijac?
Przed czerwcem chcialbym jeszcze zdazyc, zeby jeszcze zaczac budowac beztluszczowa mase miesniowa do lipca/sierpnia :D teraz bede to robil jeszcze wolniej, zeby wpadaly same czyste miesnie :D
3) Jak to jest w tymi slodyczami na redukcji? Cos w ogole mozna?

Zmieniony przez - gregory13 w dniu 2015-05-05 15:38:18

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Ad 1. 2 tygodnie to bardzo krótko. Na początku spadki będą większe bo głównie spadnie woda i glikogen jeśli zmniejszasz węgle. Rób pomiary co 1-2 tygodnie zawsze rano i na czczo.
Ad.2. Redukujesz do momentu aż w lustrze zobaczysz to co chciałeś ale też nie za długo. 8-12 tygodni i jesli po tym czasie nie uzykasz efektu to przerwa z 4 tygodnie żeby organizm odpoczął od deficytu.
Ad.3. Możesz nawet na stałe do diety wrzucić coś słodkiego w porach po trenigowych. Ale z umiarem.

Co do tych rozkminek na temat sylwetki to przypadkiem znalazłem ciekawy art:

https://www.sfd.pl/Czy_miesnie_moga_zmieniac_ksztalt_-t281862.html?utm_source=SFD&utm_campaign=Szukaj&utm_medium=all

Zmieniony przez - marsid w dniu 2015-05-05 17:26:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Fajny art. A mam pytanie jeszcze odnośnie pomiarów.
1) Bardziej miarodajnym wynikiem jest mierzenie klatki na wydechu czy wdechu?
2) Wiadomo, ze wiekszosc partii powinno sie mierzyc rano, na czczo (pas, klatka itp). Ale czy jest jakas roznica w ramieniu pomiedzy mierzeniem rano a w ciagu dnia nietreningowego? Ja kiedys sprawdzalem to nie bylo zadnej roznicy, tyle ze ladniejsza definicja rano miesnia a inni czytalem na forach roznych pisza nawet ze rano maja wieksze ramiona bo ukrwione bardziej jest. W to nie za bardzo wierze, ale sadze ze nie ma zadnej roznicy pomiedzy mierzeniem rano a w dnt. Ludzie zwiazani z kulturystyka ktorzy mierza w filmikach bicepsy tez nie robia tego rano :p Nie klocmy sie tez o 0,1cm. A Wy co sadzicie o tym?

Zmieniony przez - gregory13 w dniu 2015-05-05 22:55:11

Zmieniony przez - gregory13 w dniu 2015-05-05 22:57:15

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Mozesz mierzyc tylko na wydechu albo i tak i tak. Najwazniejsze zebys te pomiary robil zawsze tak samo i najlepiej zawsze o tej samej porze dnia mniej wiecej. Wtedy bedziesz widzial czy jest progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
A odpowiecie na reszte pytan? Tak na marginesie gdzies sprawdzilem, Wahlberg ma okolo 41 cm w bicu... myslalem, ze duuuzo wiecej, wyglada jak kulturysta. ale w koncu ma tylko 172 cm.

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja zawsze z rana naczczo. Byleby nie mierzyc sie na pompie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Kolego mam wrażenie że za bardzo się skupiasz na pierdołach typu mierzenie bicepsa i czy rano i w południe będzie taki sam czy może w południe 0.1 cm większy Po prostu trenuj i bądź cierpliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Dlatego chcialem sie upewnic, ok, tez bylem tego zdania :D to inni wlasnie sie mecza na innych forach, a ja niepotrzebnie czytam... nie chce tracic dobrego miesnia, ktory budowal po woli i dlugo :D na razie najbardziej ciesze sie z sily, nic nie spada a nawet z moja motywacja staram sie wchodzic po malu na wyzsze levele :) nie odnieslicie sie do koxa Wahlberga :D

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
nikogo nie obchodzi widocznie ten wahlberga. w tym dziale pomagamy, a nie dyskutujemy kto ile ma w bicku. możesz napisać w spamie o tym.

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2015-05-09 04:23:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super stoajki do ściany - zrób sam

Następny temat

Propozycja trening 6 razy w tygodniu +praca fizyczna

WHEY premium