SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekka redukcja przy zachowaniu siły i mięśni

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
szczerze mowiac przy masie regularnie brzucha nie robilem :/ kiedys sporo robilem i mialem 4-6 pak ale teraz co z tego wyjdzie to nie wiem.. juz jakies zarysy widac ale jak to bedzie pozniej to nie wiem :D wiec chociaz teraz robie :) stad pytanie czy teraz robiac cos mi to da

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja tez nigdy brzucha nie lubilem robic, ale mysle ze jak teraz zaczniesz robic mozesz tylko zyskac. poza tym wyrobisz sobie nawyk treningu brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
ja kiedys mnostwo tego robilem wiec sie znudzilo ;d ale od tego czasu chyba cos zostalo :) i mowi sie, ze samym treningiem na silowni brzuch pracuje :D na masie hmm conajmniej raz na tydzien robilem :)

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
ja nie trenowałem brzucha i teraz tego żałuję. jest on bardzo słaby, a nie robiąc ciężkich przysiadów, czy martwych ciągów trudno było o silny brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Dzisiaj sie waze a tu 84,3 :O teraz juz jestem lekko zdziwiony.. czy to takie wahania wagi sa normalne? czy moze to byc spowodwane, ze jakos ponad tydzien gainer mi sie skonczyl i jade bez niego a w zamian dalem duzo mniej (niecale pol szklanki owsianki, jeszcze nie dojadam bo mi nie smakuje), ale bialka caly czas jem tyle ile mialem :) teraz to juz by bylo ok 4,5kg na niecale 5 tyg. Kiedys cos kojarze, ze mialem juz cos takiego, ze gainer przez chwile nie bralem i lekko waga spadala, ale nie wiem czy to przez to :P ramie sie trzyma, reszta miesni raczej tez to o co loto? jutro zmierze pas i dam znac, czuje juz dosc plaski brzuch :D nie skupiam sie az tak na wadze, ale nie rozumiem tego.. Gdzie indziej czytalem, ze koles mial problem stracil 4kg w niecale 2 tyg ale sie nie martwil bo podobno to sama woda, mozliwe ze u mnie czasem sa dosc gwaltowane spadki a czasem nie bo woda, glikogen - cos? nie stracilem chyba miesa przez 2-3 dni? :P bialko pilnuje sumiennie :)


Zmieniony przez - gregory13 w dniu 2015-05-20 13:17:58

Zmieniony przez - gregory13 w dniu 2015-05-20 13:21:00

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
gainer ma pewną kalorykę, podbija Ci też poziom glikogenu. jak go usunąłeś automatycznie woda i glikogen Ci spadną, a do tego mniejsza kaloryka diety robi swoje. poza tym nie widzę sensu picia gainera na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
juz mowilem kiedys moj organizm rano nie jest w stanie nic konkretnego zjesc, stad moim wybawieniem jest gainer ;) to juz rozumiem skad dziwne spadki wagi, za 2-3dni jak dojdzie znow bede bral zeby miec wyniki wagowe bardziej miarodajne :) bo oprocz tego ponad tygodnia caly czas raczej jadlem :) tylko mam nadzieje, ze pas nie pojdzie w gore przez to heh :P

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Usunięty przez PaWEL-H za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9127
...
Napisał(a)
Usunięty przez PaWEL-H za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9127
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
jeśli nie możesz zjeść to może zrezygnuj ze śniadania, a podbij kaloryke w innych posiłkach? ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super stoajki do ściany - zrób sam

Następny temat

Propozycja trening 6 razy w tygodniu +praca fizyczna

WHEY premium