SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Laywoman/BLOG/redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Oj kobietki kobietki... niektórych z was nawet nie staram się zrozumieć...

Przecież nikt nie wie jak się nazywasz, a co dopiero jak wyglądasz... Więc nie rozumiem dlaczego nie chcsz podac wagi i wymiarów. Nic sie nie stanie. A może nawet przelamies się psychicznie

Nasepna rzecz:

Dla was kobiet najważniejsze są kilogramy... A przecież takie podejście to ślepy zaułek. Patrzcie w lustro. Patrząc na kiogramy bardzo łatwo stać się gubym chudzielcem. Powinno się dążyć do sylwetki jędrnej, wysportowanej i adekwatnej do włąsnych możliwości genetycznych... nic ponad to, bo inaczej nie będzie to zdrowe moje miłe

P.S.

Potraktuj to jak wizyte u lekarza. Im wiecej szczegółów podasz tym lepsza diagnoza i dobór leczenia

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-06-05 21:09:06

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 352
Hela78 czy mogłabym Cie prosić o linka do tej strony , o której wspominałaś ćwiczeniami siłowymi bez sprzeętu, na [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie dobrze ze umarl blog, a tak dobrze sie zapowiadal; sploszyliscie dziewczyne

Ja nadal trzymam za ciebie kciuki i wierze ze trwasz w postanowieniach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 471
Hej , no ja również wierzę , że się dziewczyno nie poddałaś ... czekamy na odzew

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
W postanowieniach trwam i gubie kilogramy - powolutku ale jednak . Z bloga mimo wszystko rezygnuje - moze to tchorzostwo , ale sie nie przelamie.

Tak sobie pomyslalam , ze jeszcze napisze cos, zeby udowodnic ze nauka nie poszla w las. Trening silowy zaczynam juz od poczatku sierpnia, a aeroby ograniczam do trzech dni w tygodniu po 40 min (taki narzucony oblig), reszta wynikac bedzie tylko i wylacznie z przyjemnosci ich uprawiania. Katowanie sie aerobami w niczym mi nie pomoglo , a jeden z artow Tyki tylko mnie w tym przekonaniu utwierdzil , ze bez silowych wiele nie zdzialam.
pozdrawiam

Zmieniony przez - laywoman w dniu 2007-06-14 17:58:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
i brawo za silowe

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 471
No i brawa dla ciebie , silowy jest naprawde bardzo "lekki" i przyjemny , ja np. aerobów nie mam za bardzo jak i kiedy robic - robię tylko po siłce i to naprawdę w zupełności wystarcza. A trening siłowy nie tylko pomoże zgubić kg ale i ogólnie wzmocni Twój organizm - mnie np. bardzo pomógł na bóle pleców - plecki wzmocnione = zero bólu
To miłej "walki" życze

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
Wpadlam sie pochwalic wynikami . Od poczatku zalozenia bloga zrobilam nastepujace postepy :
- schudlam 6kg
- zgubilam : w pasie 6cm, w biuscie 3cm, pod biustem 2cm, w udach po 1cm
- przybylo : 1cm w lydkach :/
- nie stracilam : w ramionach i biodrach :/
- zwalczylam : ciagle przegryzanie czegos slodkiego (stosuje tzw nagradzanie-raz na pare dni jem niewielka ilosc czegos slodkiego np ciastko , kilka kostek czekolady, nalesnika z marmolada) , odzwyczailam sie od slodkich sniadan

Pomyslalam, ze napisze o postepach, bo w czwartek wracam do Polski i zaczynam cwiczenia silowe - zatem bedzie maly przelom i kolejna zmiana. Mysle, ze oprocz trzymania diety , bardzo pomogl mi indywidualny zestaw cwiczen . Nie katuje sie aerobami , poprostu przykladam sie do gimnastyki w domu : robie spiecia , pompki , cwiczenia na uda i posladki oraz biust.

Osobiscie jestem srednio zadowolona z postepow - ciesze sie spadkiem wagi, ale moja sylwetka pozostawia wciaz wiele do zyczenia . Nie ubywa mi w biodrach i ciezko idzie ze zbijaniem fetu na udach Nie cieszy mnie tez fakt, ze w lydce mi przybywa (jest co raz bardziej umiesniona) . Pewnie wpadne tu za miesiac , dwa i znowu napisze o postepach .
pozdrawiam :*

edit : ktos mi powie co sie stalo z blogiem Dagmary? bo nie moge znalezc :/

Zmieniony przez - laywoman w dniu 2007-07-29 15:06:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
Hej:)

6 kg mniej, no no no, ładny wynik:) Gratuluję!!!

Niestety - często chudniemy niekoniecznie z tych miejsc, z których schudnąć najbardziej byśmy chcieli. Ja również mam problemy z nadmiarem tłuszczu na udach przede wszystkim i wiem, że będzie trudno się go pozbyć.

Co do łydek natomiast, to osobiście uważam, że te umięśnione wyglądają zdecydowanie lepiej niż takie "proste kołki", tak więc nie przejmuj się tym wcale, bo trudno jest tego uniknąć, ćwicząc regularnie...

Pozdrawiam!

jazzwoman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34966
3cm z cycków poraźka, półtora miseczki na minus :)

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybki przyrost masy

Następny temat

Mam dziwną sylwetkę i chcę to naprawić

WHEY premium