SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladiesowe pomysły na śniadanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
to ja dam ten 1 przepis na moje ulubione śniadanie - jajecznica i owsianka z orzechami i owocami
oo nawet mogę dać drugi - ew. jajka sadzone bądź w koszulkach

https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301.html

Zmieniony przez - delfinka w dniu 2013-11-01 18:42:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Phii tam, kanapeczka razowca z serem i pomidorem to jest to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Wybredna jedząc kanapki z nutellą i parówki? Raczej bym to nazwała mocnym nierozsądkiem...mówiąc delikatnie niż wybrednością....
Ja też jadam głownie placek owsiany z owocami, na które mam ochotę, ale gdzie po prostu jajecznica? Blyskawiczne i pożywne śniadanie z kromką dobrego swojskiego chleba.
Ja lubię jeszcze gofry ze zblendowanych migdałów z jajkiem plus szczypta proszku do pieczenia. Na to kakao lub owoce sezonowe. Wypas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Wysu
nie jest gotowa i nie chce jej uszczesliwiac, ale caly czas marudzi, ze jest gruba


nie jestem ekspertka, ale z reguly polega to na tym, ze masz jej rzec, ze jest piekna i wiotka, a nie jak to mezczyzna przystapic do akcji odchudzania

Zmieniony przez - wrong w dniu 2013-11-01 19:00:08

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jem typowe śniadanie: ziemniaki, indyka, do tego awokado z pomidorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
nie ma to jak swojski chlebek żytni z jajkiem, a na deserek jakieś pestki czy orzechy, w wersji wypasionej jeszcze banan do tego dochodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrong
Wysu
nie jest gotowa i nie chce jej uszczesliwiac, ale caly czas marudzi, ze jest gruba


nie jestem ekspertka, ale z reguly polega to na tym, ze masz jej rzec, ze jest piekna i wiotka, a nie jak to mezczyzna przystapic do akcji odchudzania.


Wiadomo, czeka aż się jej zaprzeczy


Więc powiedz jej chłopie, że nie jest, przestanie zrzędzić, a Ty nie będziesz musiał po forach latać szukając recept, co na fochu można na śniadanie jeść.

Bo... Mniemam, że na przytaknięcie, że owszem jest gruba i czas, żeby coś z tym zrobiła, nie jesteś jeszcze gotowy

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-11-01 20:07:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
A moje ulubione to ryz bądź kasza jaglana ugotowana i do tego serek wiejski lub ser biały i jabłko prażone i łezka jogurtu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1014 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32166
1. pieczywo chrupkie + łosoś wędzony + warzywa
2. koktajl: mleko + whey + owoce + masło migdałowe
3. ciasto kokosowe (piana z białek + wiórki kokosowe na 15 minut do piekarnika 150stopni)
4. chrupkie pieczywo (np. sport) + twaróg i rzodkiewki lub z owocami
5. no ale moje ulubione to owsianka z jajkami

Zmieniony przez - tamaqucci w dniu 2013-11-01 20:57:11

Misja na Rok 2014: Być zwyciężcą. (Prawdziwy zwyciężca według mnie to ten który pokona samego siebie czyli zarazem najmocniejszego i najsłabszego przeciwnika jakiego tylko może spotkać)

KONKURS : http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Tamaqucci-t1015638.html
OBECNIE : http://www.sfd.pl/[Fit]DT_Tamaqucci-t1031280.html?master=1#post5 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
wątroba rano - dobra i sycąca. ale jajka to klasyka. tak ostatnio policzyłam, że jem średnio 30(!!!) jajek tygodniowo. O żesz...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ELITE Ladies] Kij i ... kij :-D - DT Esther

Następny temat

Raczej średni spalacz, jaki?

WHEY premium