SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladiesowe pomysły na śniadanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, każda ma pomysł, ale to jej pomysł Dla mnie super śniadanie to 3 jajca wypite ze szklanki (Rocky style, bez bełtania) + papryczka jalapeno do zagryzienia.

Jeśli nigdzie mi się nie spieszy, to super wypasionym śniadaniem jest gruby plaster surowej(!) polędwicy wołowej z wiórkami masła prosto z lodówki i dużą ilością grubej soli morskiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Wysu
nie ide na latwizne, po prostu jednej osobie prosciej jest wrzucic 1 PRZEPIS na swoje ulubione sniadanie, niz wertowac wszystkie dzienniki w poszukiwaniu czegos innego niz jajko i owies.

bez spiny dziewczyny, przeciez nie chce Was wykorzystac tylko grzecznie prosze o porade

Corum, Ziuta - dziekuje


P.S. nie jestem nowy i zielony


Wysu, a jak to nazwiesz jak nie wykorzystanie? Tutaj każda z nas sama pracuje, szuka, układa, przygotowuje, ewentualnie pyta inną Lejdi jak może wzbogacić/zmienić jej przepis. Jak wspomniałam, jest dział z przepisami, gdzie znajdziesz nie tylko jajka i owies. Wystarczy przejrzeć.

Nie twierdzę że jesteś nowy i zielony, tylko zadajesz takie pytania ;) BTW skoro nie jesteś zielony to wiesz, że jest coś więcej niż jajka i owies.

P.S ja się nie spinam - jeszcze ;)

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
ja wiem, ze jest cos wiecej, ale ja mam inny gust smakowy. ciezko jest dobrac jadlospis dla osoby, ktora do tej pory wcinala kanapki z nutella albo parowki...

tez przeszukuje rozne tematy z odzywianiem i przepisami, ale zalozylem ten, zeby zebrac tu Wasza wiedze i doswiadczenia. jednak jesli to w jakis sposob Was urazilo to przepraszam. moze lepiej go skasujcie zanim zostane zlinczowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Ja mam jajko i owies ale w innej postaci

nr1. (moje ulubione )
rozgniatasz banana , dodajesz jajka i bełtasz to razem, trochę zapachu rumowego, wiśnie, wiórki kokosowe i płatki owsiane (koniecznie namoczone przez noc bo nie będą chłonąć ) można na chwilę odstawić żeby napęczniały, na patelnię i wychodzi taki niby naleśnik.

nr2.
namoczone płatki, jajko, blendujesz, można dosypać kakao, odżywkę białkową, no i do tego owoce jakie sobie życzysz Podpieczone/ podsmażone jabłko z cynamonem jest zacne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Wysu
ja wiem, ze jest cos wiecej, ale ja mam inny gust smakowy. ciezko jest dobrac jadlospis dla osoby, ktora do tej pory wcinala kanapki z nutella albo parowki...

tez przeszukuje rozne tematy z odzywianiem i przepisami, ale zalozylem ten, zeby zebrac tu Wasza wiedze i doswiadczenia. jednak jesli to w jakis sposob Was urazilo to przepraszam. moze lepiej go skasujcie zanim zostane zlinczowany


Wysu, każda z nas ma inny gust smakowy. Znasz podstawy układania diety, znasz gusta swojej dziewczyny, wiesz co lubi a wiesz czego nie. I tak szczerze, to jeżeli ona jest taka wybredna jak twierdzisz, to nie wróżę wam powodzenia z dietą :) sam wiesz jakie to czasem są wyrzeczenia i czy jest gotowa zmienić swoje podejście do jedzenia?. Czy ona jest na to gotowa i tego chce, czy Ty ją chcesz uszczęśliwić?

Nie ma zamiaru Cię linczować bo laski i tak się zlitują i coś napiszą

Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-11-01 18:14:19

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja mam nietypowe śniadania, zwykle niedługo przed treningiem więc nie chcę aby były duże objętościowo. Często jem tzw kanapkę z rybą czyli kromka lub dwie razowca (50-60g) + filet z ryby (zwykle robię większą ilość morszczuka/mintaja/miruny w rękawie i traktuję to potem również jako wędlinę) + plaster sera żółtego + ewentualnie posmarowane guacamole.
Jak jest to DNT to śniadanie większe - tzw "budyń" - kasza jaglana ugotowana, gdy już prawie gotowa wbijam do niej jajko (albo dwa) i mieszam aż się zetnie, czasem dodaję owoce, olej kokosowy, orzechy, masło, cynamon - zależy na co mam ochotę

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
ja jem nudno - owies i jajka, mięsa nie jadam bo jestem wege, nie lubię zmian, bo jestem autystyczna. Uwielbiam swoje śniadania i nie zamieniłabym ich na żadne inne Niech dziewczyna poszuka swojego smaku i do niczego się nie zmusza, bo to rzeczywiście bez sensu będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
dzieki za odpowiedzi

Vredotaa - "Czy ona jest na to gotowa i tego chce, czy Ty ją chcesz uszczęśliwić? "
nie jest gotowa i nie chce jej uszczesliwiac, ale caly czas marudzi, ze jest gruba i prosi zebym jej pomogl z dieta.
spoko, damy rade jakos, na poczatek wystarczy usystematyzowac posilki, ograniczyc wegle proste i pilnowac kcal, podejrzewam, ze juz to przyniesie pierwsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Nie wiem, czy moje się przyda, bo bezglutenowe i LF - ale życie mi ratują gofry jaglane (100 mąka jaglana - kasza ugotowana też może być, jajo, cynamon, banan).
514 kcal, B 17 g, W 89, T 7 + oliwa do smarowania gofrownicy.
A jak wyjeżdżam to pizza gryczana rulez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Bo jaja i owsianka/jaglana są najlepsze
Ja robię płatki owsiane albo kaszę jaglaną tak, jak proponuje Sheep ( ) albo placka: jaja, banan, whey i ew. ugotowane strączki albo trochę mąki gryczanej, smażone na kokosie. Jeśli nie mam akurat ochoty na słodkie, wywalałam wheya i smażę na boczku. Od kwietnia do września jadłam na śniadanie takiego placka codziennie, tylko owoce/warzywa się zmieniały. BTW w DT. Ale ja widocznie lubię śniadaniową monotonię

Zmieniony przez - Fuxiatka w dniu 2013-11-01 18:31:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ELITE Ladies] Kij i ... kij :-D - DT Esther

Następny temat

Raczej średni spalacz, jaki?

WHEY premium