SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ladiesowe pomysły na śniadanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139371
to ja dam ten 1 przepis na moje ulubione śniadanie - jajecznica i owsianka z orzechami i owocami
oo nawet mogę dać drugi - ew. jajka sadzone bądź w koszulkach

https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301.html

Zmieniony przez - delfinka w dniu 2013-11-01 18:42:57
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Phii tam, kanapeczka razowca z serem i pomidorem to jest to
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35837
Wybredna jedząc kanapki z nutellą i parówki? Raczej bym to nazwała mocnym nierozsądkiem...mówiąc delikatnie niż wybrednością....
Ja też jadam głownie placek owsiany z owocami, na które mam ochotę, ale gdzie po prostu jajecznica? Blyskawiczne i pożywne śniadanie z kromką dobrego swojskiego chleba.
Ja lubię jeszcze gofry ze zblendowanych migdałów z jajkiem plus szczypta proszku do pieczenia. Na to kakao lub owoce sezonowe. Wypas.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89719
Wysu
nie jest gotowa i nie chce jej uszczesliwiac, ale caly czas marudzi, ze jest gruba


nie jestem ekspertka, ale z reguly polega to na tym, ze masz jej rzec, ze jest piekna i wiotka, a nie jak to mezczyzna przystapic do akcji odchudzania

Zmieniony przez - wrong w dniu 2013-11-01 19:00:08

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jem typowe śniadanie: ziemniaki, indyka, do tego awokado z pomidorem
...
Napisał(a)
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 398 Napisanych postów 8425 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142732
nie ma to jak swojski chlebek żytni z jajkiem, a na deserek jakieś pestki czy orzechy, w wersji wypasionej jeszcze banan do tego dochodzi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wrong
Wysu
nie jest gotowa i nie chce jej uszczesliwiac, ale caly czas marudzi, ze jest gruba


nie jestem ekspertka, ale z reguly polega to na tym, ze masz jej rzec, ze jest piekna i wiotka, a nie jak to mezczyzna przystapic do akcji odchudzania.


Wiadomo, czeka aż się jej zaprzeczy


Więc powiedz jej chłopie, że nie jest, przestanie zrzędzić, a Ty nie będziesz musiał po forach latać szukając recept, co na fochu można na śniadanie jeść.

Bo... Mniemam, że na przytaknięcie, że owszem jest gruba i czas, żeby coś z tym zrobiła, nie jesteś jeszcze gotowy

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-11-01 20:07:58
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41219
A moje ulubione to ryz bądź kasza jaglana ugotowana i do tego serek wiejski lub ser biały i jabłko prażone i łezka jogurtu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32166
1. pieczywo chrupkie + łosoś wędzony + warzywa
2. koktajl: mleko + whey + owoce + masło migdałowe
3. ciasto kokosowe (piana z białek + wiórki kokosowe na 15 minut do piekarnika 150stopni)
4. chrupkie pieczywo (np. sport) + twaróg i rzodkiewki lub z owocami
5. no ale moje ulubione to owsianka z jajkami

Zmieniony przez - tamaqucci w dniu 2013-11-01 20:57:11

Misja na Rok 2014: Być zwyciężcą. (Prawdziwy zwyciężca według mnie to ten który pokona samego siebie czyli zarazem najmocniejszego i najsłabszego przeciwnika jakiego tylko może spotkać)

KONKURS : http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Tamaqucci-t1015638.html
OBECNIE : http://www.sfd.pl/[Fit]DT_Tamaqucci-t1031280.html?master=1#post5 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 4694 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53330
wątroba rano - dobra i sycąca. ale jajka to klasyka. tak ostatnio policzyłam, że jem średnio 30(!!!) jajek tygodniowo. O żesz...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ELITE Ladies] Kij i ... kij :-D - DT Esther

Następny temat

Raczej średni spalacz, jaki?

electro
Polecane artykuły