SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies SFD (and gentlemen) POZNAJMY SIĘ!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Czy jesteś potomkiem słynnego Johna Keltona,który w XVII już wieku tworzył sprzęt dla siłaczy?Jak nie będziesz wiedzić o co chodzi z Johnem Keltonem,to zapytaj DUDY

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1046 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3627
taaaa powiedzmy raczej, że najemnikiem
hehe

Magdalena Halik - Specjalista ds. sprzedaży
609-490-896
GG 3515016
[email protected]
------------------------------
http://www.sfd.pl/Obsługa_Kelton_Pani_Magdalena_Halik-t591476.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
Witam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
cześć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
Witam Panie i Panów
Z tej strony Ania. Witam bardzo lubię ten dział ale dopiero dziś się zarejestrowałam. Co do rozpoczęcia treningów to było to dosyć późno czyli szkoła średnia ćwiczenia siłowe a wcześniej w-f. Miałam przygodę z capoeirą przez rok a potem już tylko parę lat na pakowni, praca jako instruktorka a teraz instruktorka fitness ale tylko kurs. Witam serdecznie i do napisania :)

„Nie daj się popychać problemom. Daj się prowadzić marzeniom.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
no cześć
nawet nie wiedziałem że tu jest taki dział

Zmieniony przez - MarcinRed w dniu 2010-12-08 19:19:06

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
hejka
od daawna czytam sfd, ale dopiero teraz zdecydowałam się zarejestrować.. Chcę założyc dziennik, aby spowiadać się z treningów i diety
Chętnie przyjmę krytykę na klatę, dostosuję się do rad bardziej doświadczonych osób by osiągnąć cel - stanąć nago przed lustrem i uśmiechnąć się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Witam, mam na imie Katarzyna, mam 38 lat i jestem tu nowiutka.
Zaktywizowalam sie 3 lata temu bo wczesniej bylam maksymalnym kanapowcem. Uwielbiam plywanie ale chcialabym tez sie wkrecic w silownie.
Wkrecic na stale bo na razie mam tylko zrywy.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Hej a ja jestem Ksenia,bardzo mi sie podoba ten nowy dzial,ostatnio podczytywalam ,ale jakos balam sie odezwac bo moje odchudzanie to ciagla porazka.Lubie natomiast cwiczyc i w tym daje z siebie wszystko.

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-01-16 18:48:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
Oo, przegapiłam. :)
Mam na imię Malwina, mam 24 lata. Interesuje mnie dietetyka i zgłębiam swą wiedzę czytając SFD. W LADIES SFD szukam wsparcia w prowadzeniu się zdrowo :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parisienne: redukcja cz.I, dane i foto: str6

Następny temat

MOTYWACJA! Jak na SFD rodzi się piękno, czyli nasze foty, niekoniecznie sportowe ,-)

WHEY premium