SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies SFD (and gentlemen) POZNAJMY SIĘ!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 178
Dobry wieczór :)
W necie funkcjonuję jako serpentia. W tym roku kończę 32 lata.
Przygodę z siłownią zaczęłam w styczniu 2007, ćwiczyłam systematycznie do lipca 2008 (3x w tyg siłka, plus basen, rower, marszobiegi, dieta układana wg wskazówek SFD).
W sumie zgubiłam 25kg. Ciało się zmieniło, ale psychika nie.

Zarzucenie treningów i diety spowodowało powrót do punktu wyjścia.
Długo szukałam motywacji do ponownej walki o siebie. Tym razem poza ciałem, będę też zmieniać umysł z pomocą psychologa.
Wkrótce zapraszam do własnego wątku :)

ps. czy jest możliwość odzyskania poprzedniego nicka - czyli serpentia ?

Ci co nie chcą - szukają powodów.
Ci co chcą - szukają sposobów!

walka o siebie : http://www.sfd.pl/ultra79_/_Moc_jest_utkana_z_cierpliwości_i_czasu-t712679.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ultra, w panelu moderatorskim nie widze takiego nicka - chyba został skasowany przy okazji porządków w bazie danych. Napisz najlepiej do Banana (administrator forum) w tej sprawie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
nadrabijąc - się witam, mam na imię Marta, podczytuję od dawna, niedawno porzuciłam ideę chudnięcia automagicznego bez ćwiczeń :)
mam męża, synka i 2 grube koty, pracuję w księgowości za hobbystycznie zajmuję się rekonstrukcją kultury materialnej średniowiecza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3651
cześć Cortunia



Zmieniony przez - hagalu w dniu 2011-04-04 09:29:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 415
Witam serdecznie!
Należę do gatunku "czytaczy". Trochę to niebezpieczne, bo wsiąkam i potrafię pół dnia przesiedzieć przed kompem szukając wiedzy, a tyłek rośnie;)
Regularnie ćwiczę dopiero od miesiąca, ale już widzę efekty i baaardzo mnie to cieszy.
Pozdrawiam szczególnie Apolonię "Matkozaura" - ten sam wiek i liczba przychówku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
A co mi tam , tez się przywitam:

Mateusz ,33 lata, amatorsko trenuję trójbój siłowy i dzielnie wspieram przyszłą Mistrzynię Świata (również w trójboju). Forum odwiedzam z przerwami od ładnych kilku lat, od ponad 2 lat prowadzę dziennik treningowy (aktualnie w dziale treningi dla zaawansowanych).

MOC z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
cześc, jestem Anka, trenuję na siłowni od 15 roku życia, teraz mam 31 lat i sporo się przez te lata nauczyłam, oczywiście popełniłam wszelkie możliwe błędy w międzyczasie:) Cały czas mam jednak problem z nabraniem masy i zastanawiam się, na ile jest to kwestia genetyki, byłabym wdzięczna za obiektywne spojrzenie Znawczyń Działu na moje foty i poradę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Hej! :)
Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta? :D
Jestem Sandra, mam 23 lata i ciągle walczę.. :D Nie udzielałam się, ale ciągle śledzę Wasze zmagania :)

Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - laurynka w dniu 2011-04-21 12:48:58

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta? :D
ja pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 13412 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 88597
Hello
Jako że Was podglądam czasem, to też tu zaległość nadrobię.
Ula / Ami, instruktor kulturystyki i fitness
Na forum 10 lat, w tym 7-8 moderowania działu fitness, a pewnie ok 6 w "matrixie" (SFD HAS YOU).
Odwyk od forum z przyczyn zawodowych przekładających się na brak czasu i konieczność angażowania się w sprawy forumowe od strony kuluarowej. Czasu własnego brak, więc ten możliwy do wyorganizowania przeznaczany w całości na "aktywność fizyczną". Daję radę i ponad 10 godzin.

Podglądać będę chętnie i regularnie, udzielać zapewne tylko z doskoku.
Cudnie widzieć, jak się rozwijacie!

błogosławieni ci, którzy nie widzieli a uwierzyli......

Instruktor kulturystyki i fitness
oraz jeździectwa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parisienne: redukcja cz.I, dane i foto: str6

Następny temat

MOTYWACJA! Jak na SFD rodzi się piękno, czyli nasze foty, niekoniecznie sportowe ,-)

WHEY premium