SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies SFD (and gentlemen) POZNAJMY SIĘ!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1014 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32166
Witam. Mam na imię Aga i właśnie zaczynam swoją przygodę z siłownią.
Szczerze Was wszystkie podziwiam, jak wy dajecie radę jeść zgodnie z rozpiskami, ćwiczyć, śledzić forum i do tego wykonywać jeszcze z milion innych codziennych czynności. No ale tytuł ladies co czegoś zobowiązuje. Mam nadzieje że ja też kiedyś też będę mogła się tak nazywać

Misja na Rok 2014: Być zwyciężcą. (Prawdziwy zwyciężca według mnie to ten który pokona samego siebie czyli zarazem najmocniejszego i najsłabszego przeciwnika jakiego tylko może spotkać)

KONKURS : http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Tamaqucci-t1015638.html
OBECNIE : http://www.sfd.pl/[Fit]DT_Tamaqucci-t1031280.html?master=1#post5 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8045
Hej Karolinka jestem nabałaganiłam no to teraz sprzątam uwielbiam sport w każdej postaci, kiedyś siatkarka, sprinterka, ,,pływaczka''... teraz zakochana w siłowni i to dzięki sfd pragnę zostać FitKarolcią dlatego do upadłego będę wojować!
A tak w ogóle to jestem po fizjoterapii oraz kosmetologii, uwielbiam zaszyć się pod kocykiem i czytać z zieloną herbatką pod ręką, stare dobre filmy ogładać też lubię, muzykę kocham nad życie też bez niej na trening ani rusz i śpiewak ze mnie latem szaleję na rowerze po stolicy więc uwaga na mnie hihi
Pozdrawiam

http://www.sfd.pl/Fitneską_być_ach...-t895237.html

Dążąc do celu staję się silniejsza, zewnętrznie ale jeszcze bardziej wewnętrznie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57320
Witam,
Przedstawię się, bo to nieładnie tak cały czas podglądać z ukrycia. Mam na imię Kasia i poczynania lejdis śledzę odkąd powstał dział. Do tej pory trenowałam kick-boxing, teraz zaczynam przygodę z boksem. Lubię się bić, ale głównie walczę ze swoim sadłem i lenistwem.
Może kiedyś założę dziennik, na razie kibicuję Wam po cichu i oczywiście zazdraszczam wspaniałych efektów ciężkiej pracy. Pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Cześć,
To i ja się przywitam, bo też nieswojo się czują podczytując Was z kącika, który tu sobie wymościłam.
Króciutko napiszę, że jestem tu, żeby się nauczyć ładnie jeść, korzystam z dziennika i spędzam obecnie mnóstwo czasu na opracowaniu swojego menu. Wstyd się przyznać, ale jeść nie umiem. A do tej pory miałam zupełnie inne zdanie na ten temat.
Uwielbiam ćwiczyć, ćwiczę już długo, dwa lata na siłowni, poza tym pilates, joga w wersji light (głównie do stretchu), uwielbiam NW, mąż uczy mnie techniki mountain biking, kocham łazić po górach - mogę się wytyrać do nieprzytomności na szlaku, ostatnio polubiłam bieganie, a nade wszystko kocham ćwiczyć z Jilian Michaels. Obecnie moje wyczyny niewiele z treningiem siłowym mają wspólnego, ale mam jeszcze w pamięci treningi, które mi trener fundował na siłowni i z tą bazą , którą dysponuję w domu próbuję wdrażać ćwiczenia. Jaki mam cel - mieć dobrą kondycję, ładnie wyglądać i dobrze się czuć :)
Na razie nie mam odwagi zakładać własnego dziennika, nie czuję się dość przygotowana, a trochę się Marty boję ;) Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego dnia :)

Zmieniony przez - Vowthynowa w dniu 2013-09-05 15:14:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To fajnie, najważniejsze robić co sie lubi , a póki Marta ci się nie śni po nocach w koszmarach, każąc ci robic 1000 przysiadów póty sie jej nie boisz... jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Cześć! Nazywam się Ola, mam 18 lat i jestem tegoroczną maturzystką czy jakoś tak. Dwa dni temu się odważyłam i zaczęłam prowadzić dziennik. Nie będę ukrywac, że po mojej burzliwej przeszłości forum Ladies było dla mnie inspiracją i ogromna pomocą w powrocie na właściwą drogę.
Trenowałam zawsze coś: tu był balet, tam był "Zwykły" taniec, nawet akrobatykę przez 5 lat. Teraz przerzucam żelastwo, nasłuch**e pogardliwych komentarzy o tym, jakim Arnoldem się nie stanę, ale dobrze mi z tym. Pozdrawiam. :)

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
No właśnie tego się boję, że jak karze to ja posłucham i zrobię. Jeszcze trochę się poduczę i założę dziennik, trochę jest do poprawienia, naprawienia i wiem z doświadczenia, że bez krytycznego oka specjalisty, który rzeczowo udziela informacji - nie da się. Człowiek ma skłonność albo, żeby za bardzo dokręcać śrubę, albo sobie folgować racjonalizując własne lenistwo albo błędy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
Dobry wieczór:)

Nazywam się Iza. I postanowiłam coś ze sobą zrobić, dla siebie samej. Zacząć normalnie jeść, ćwiczyć, lepiej się czuć.
Ta trzydziestka mnie chyba tak natchnęła by zadbać o siebie.

Narazie niewiele mi wychodzi, ale będzie na pewno lepiej.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26721
Witam
Po dłuższym czasie postanowiłam się przedstawić. Jestem Ania :)
Wzrost 170, waga 69,6, wiek 20 - uf na szczęście nie jest tragicznie, bo w porę się opamiętałam.
Czytam, obserwuję, uczę się :D Aktualnie poszukuję dzienników kobiet żyjących z PCOS. Udało mi się znaleźć jeden - filonki i to będzie teraz moja lektura na najbliższy czas.
Interesuję się fotografią :D od października zaczynam po raz drugi studiować Fizykę Techniczną i mam nadzieję, że w tym roku hormony tarczycy mi w tym nie przeszkodzą.
Co chcę osiągnąć? Kiedyś dążyłam do wagi ok 57kg, bo to była jedyna waga przy której moje miesiączki były regularne. Aktualnie nie jest to dla mnie ważne. Chcę dobrze wyglądać i czuć się w moim ciele :D
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parisienne: redukcja cz.I, dane i foto: str6

Następny temat

MOTYWACJA! Jak na SFD rodzi się piękno, czyli nasze foty, niekoniecznie sportowe ,-)

WHEY premium