SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies SFD (and gentlemen) POZNAJMY SIĘ!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
a ja jestem przyczajkowym obserwatorem, który również kocha stalowe zabawki jak większość, i jak większość niestety...redukuje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Że też ja nie odkryłam tego tematu wcześniej Siedzę już tu od dwóch miesięcy, pora nadrobić zaległości
Na imię mam Kasia, 30stka prawie na karku Zmieniam siebie i swoje życie z lejdis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
aineko świetnie, że odświeżyłaś ten wątek!

Na imię mi Kamila, jestem tu nowa i mam zamiar zadomowić się na długo

Chcę wiele zmienić, a w gronie Ladies będzie to sama przyjemność

Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2011-12-26 22:14:27

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3248
Cześć,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3248
Mam na imię Ewa, mam 23 lata. Jestem mamusią 2 dziewczynek (3 latka i roczek). Trafiłam tutaj już kilka lat temu i dzięki wiedzy jaką tu zdobyłam- wprowadzeniu diety zbilansowanej schudlam 8kg. Wage utrzymalam przez te 3 lata, nawet jeszcze schudlam ale nigdy tak naprawde nie bylam zadowolona z sylwetki. Ostatnio zaczelam jesc bardzo nieregularnie i niezdrowo i tluszczyku przybylo w dolnych partiach. Wreszcie postanowilam cos z tym zrobic dlatego mam zamiar zalozyc tutaj dziennik i wreszcie zaczac sie ruszac i na stale zdrowo odzywiac :) zeby byla ze mnie fajna d.pa :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 485
Hej :)
Jestem tu nowa... i wkrótce mam zamiar założyć u was swój dziennik, bo trzeba się w końcu wziąć do roboty. Lenię się ostatnio strasznie, zero motywacji :/. Podglądam was od jakiegoś czasu i staram się zdrowiej odżywiać co mi z różnym skutkiem wychodzi, zapewne dlatego, że nie przykładam się do tego tak jak powinnam :/ Jak już założę dziennik bardziej się przyłożę, bo nie lubię jak ktoś na mnie krzyczy :P A i na masę zapewne będę jechać bo jestem chudzielec.
to się przywitałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Siemanko jestem Igor lat 17 obecnie uczeń pozdrawiam cieplutko, wszystkie kobiety z tego działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Witamy wśród Ladies
Kamajuż sie zadomowiłaśMażoleu zakładaj dziennik i motywuj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Jasne, że się zadomowiłam

Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2012-01-10 17:49:09

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Mażoleu krzyczymy tylko na tych co nie myśla wiec nie jest tak źle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parisienne: redukcja cz.I, dane i foto: str6

Następny temat

MOTYWACJA! Jak na SFD rodzi się piękno, czyli nasze foty, niekoniecznie sportowe ,-)

WHEY premium