SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies SFD (and gentlemen) POZNAJMY SIĘ!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Cześć,
jestem Ania , pochodzę z dzienników dla początkujących

Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat a dokładniej piłka ręczna. Aktualnie uwielbiam zabawę z ciężarami
Bardzo lubię również literaturę II wojny światowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
elo

Kuba, lat 21, za małolata piłkarz z marzeniami, obecnie piłkarz amator ze studiami na głowie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



Siemano
jestem Artur. Znam osobiście Lady M, więc kto fika, ten znika.

Dzięki wam mogę pójść na koncert...

Mam za sobą trylion redukcji, osiem masowań, prowadziłem sklep z odżywkami, pracowałem jako intstruktor na siłownii, jako personalny trener.

Od czasu do czasu pisuje artykuły ciekawe, które możecie znaleźć w gazetce SDW

mam 24 lata, studiuje na AGH, w tym roku bronię się z ulepszania wytrzymałości części silników odrzutowych.

oto moja focia:

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2010-11-17 10:58:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
Witam serdecznie, na imię mam Joanna- nie mylić z Janiną studiuję prawo, trenuję bo to kocham, jem bo lubię, śpiewam bo bez tego nie mogę żyć Ćwiczę siłowo od 2 lat, walczę z chudymi rączkami i sześciopakiem który wciąż pozostawia wiele do życzenia. Zapalona wokalistka, sportsmenka, promuję zdrowy styl życia, chcę udowadniać, że nie tylko figura modelki jest sexowna i bez zarzutu:)

Krew, pot i łzy=udany trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Witam:) mam na imię Agnieszka, kończę studia i pracuję. Uwielbiam ruch choć ponad pół roku byłam mocno ograniczona, musiałam zrezygnować z wszelkich skakanych zajęć, teraz chcę wrócić do formy;) poza tym kocham rajdy samochodowe i góry :)podobnie jak butterflaj ćwiczę bo lubię, ale też jem bo lubię;)Mam nadzieję, że znajdę tu trochę wskazówek, bo siłownia to dla mnie na razie miejsce nieznane ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45
Cześć
Jestem Iza . Bardzo głupio się do tej pory odchudzałam ,( udało mi sie coś zrzucić-13 kg w 4 miesiące -wprawdzie już sama nie wiem czego się pozbyłam : tłuszczu czy mięśni). trafiłam tu żeby się czegoś od Was nauczyć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269
Hej, jestem Inka, a dokładniej Ilona, 20lat. Od dłuzszego czasu uczestniczę na sfd biernie. W koncu zebrałam sie na odwagę, by sie odezwac. Mam nadzieję, ze wiele naucze sie od Was:) ćwiczę od kilku dobrych lat na siłowni, czysto amatorsko z kilkoma miesiącami lenistwa. Dieta dobra, z małymi odstępstwami. Slabosc: szczurki, horrory, Ptasie Mleczko. :)

'trzeba być twardziochem a nie mięciochem' :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 575
Witam, mam na imię Ania, 32 lata, jestem właścicielką cyrku (trójka dzieci), sportowo aktywna od 10 roku życia, obecnie jestem na etapie przekonania organizmu że sen jest stanem zbędnym, gdyż przy 3 dzieci, pracy naprawdę na niego nie mam czasu ;)
Wyznaję zasadę że dzieci nie mogą być powodem rezygnacji z siebie - bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci

każdego dnia budzę się piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam
mój blog: http://www.sfd.pl/Blog_treningowy_matkozaura-t678599.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Cześć Jestem Marek,nie piję już od...

Przebywam na SFD głównie w działach dotyczących sztuk walki,będąc przeważnie w dziale Combat/Samoobrona.Trenuję sztuki walki z większym,lub mniejszym skutkiem od ponad 18 lat.Obecnie Jiu Jitsu Combat.

Interesuję się sztukami-sportami-systemami walki(głównie Combaty,MMA,Jiu Jitsu),paralotniarstwem,rajdami samochodowymi i doskonaleniem techniki jazdy,w sezonie wiosna-jesień lubię grać w siatkówkę plażową.Pomykam też na rowerze.

Stosuję dietę intuicyjnie,nie ważę produktów do posiłków.Co wiosna zbijam wagę o kilka kilo,ale zawsze o te 3-4 kg za mało

Lubię też czytać.Obecnie czytam "Anioły i demony" Dana Browna.Z książkami i filmami jestem opóźniony dużo

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
to jeszcze byś sie przyznał, że masz dwie adoptowane forumowe córki

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parisienne: redukcja cz.I, dane i foto: str6

Następny temat

MOTYWACJA! Jak na SFD rodzi się piękno, czyli nasze foty, niekoniecznie sportowe ,-)

WHEY premium