SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies SFD (and gentlemen) POZNAJMY SIĘ!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3634
Czesc dziewczyny!

Dopiero trafilam przypadkiem na podforum ladies, nawet nie wiedzialam, ze takowe powstalo.
Jestem Iza i cierpie na zespol kompulsywnego objadania sie... (ale to brzmi )
Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, dzisiaj pije oto swojego Tyskacza, a od jutra wracam do porzadnych trenigow i diety. Moze nawet pomysle nad dziennikiem.

I chce dodac, ze zainspirowala mnie m.in. mala_mi82. Wszystkie dziewczyny z dziennikow bardzo podziwiam i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 57 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1671
Witajcie wszyscy !
Jestem tu zaledwie od kilku dni, ale już wzięta w opiekę i już zaliczam siłownię
Na imię mam Majka, z urodzenia krakuska, z wykształcenia inżynier, trochę starsza od większości z was... ale oto motywacja do ćwiczeń siłowych w każdym wieku...
http://www.sportfan.pl/artykul/18864/zobacz-najstarsza-kulturystke-swiata-ile-ma-lat-60-70-wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Mam na imię Marta, zaraz za chwilę kończę 37 lat. Na stanie 2 córki, pies i facet.

Od jakiegoś czasu ćwiczę na siłowni, a przyszłam tu, żeby mieć z tego jakiekolwiek efekty i wyniki :D

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie. Polubilam forum , dlatego jestem z Wami. Mam na imie Dorota, mam 34lata. Z wyksztalcenia mgr ekonomii. O zdrowej diecie i odpowiednich cwiczeniach nie mialam pojecia. Dopiero tu uswiadomilam sobie jak wiele bledow popelnilam. Przede mna duzo pracy, ale licze na Wasza pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24997
Założyłam swój wątek, więc i tu się przedstawię: Ola, 36 lat, mieszkam w USA od 8 lat, przedtem w Szwajcarii, jestem biochemikiem, mam super synka, teraz postanowiłam zadbać o siebie Tutaj znalazłam skarbnicę wiedzy, którą teraz chcę wypróbować. Mam nadzieję, że dzięki SFD nie zabraknie mi motywacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120
Cześć, jestem Daria i szukam pomocy w sprawie kształtowania sylwetki po utracie 26kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
Witam Was,
Nie przedstawiłam się na samym początku, dlatego teraz nadrabię swoje zaległości :P

Mam na imię Monika. Jestem studentką PW. Jestem tutaj ponieważ chcę zadbać o swoje zdrowie. :) i oczywiście w końcu ładnie wyglądać w sukienkach na lato :P

Zmieniony przez - Moni88 w dniu 2011-03-04 09:05:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Oj, ja też się nie przedstawiłam tutaj, a już założyłam wątek
Jestem Yosis, Poznań, lat 25, bardzo mi się podoba Wasze forum, pełne rzetelnej wiedzy i motywacji. Szczerze mówiąc jak czytam niektóre dzienniki to przerażają mnie treningi jakie uprawiacie, mam wrażenie, że ja nie dałabym rady podołać. Ale inspirujecie do dobrych zmian! Mam nadzieję, że i ja się tu wpasuję chociaż na chwilę Pozdrawiam wszystkich!

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nadrabiamy zaległości to i ja się włączę

Mam na imię Gosia, jestem studentką dyplomacji. Znalazłam się tutaj, bo chcę wrócić do zdrowia i zmienić swoje podejście do jedzenia, a w dalszej perspektywie schudnąć i kształtować sylwetkę. Lubię ciężką pracę, więc myślę, że się uda, oczywiście z waszą pomocą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Witamy

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parisienne: redukcja cz.I, dane i foto: str6

Następny temat

MOTYWACJA! Jak na SFD rodzi się piękno, czyli nasze foty, niekoniecznie sportowe ,-)

WHEY premium