SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurva dość kijowa sprawa

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19745
pij normalnie.lepiej piwa niż wódke NIBY
(ja wolę razem =D)
siłownia to nie wszystko.życie jest tylko jedno.
pamiętaj tylko o jedzeniu.
pozdr.


Zmieniony przez - dobrybajer w dniu 2006-08-26 15:45:13

"...znasz nas przecież, my chcemy żeby było lepiej..."

~~faith~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Juz drugiego w tym dziale widze co przejmuje sie jakby po wypiciu na cyklu mialby umrzec. Ja kiedy bralem kretyne a mialem okazje napic sie w milym towarzystwie odtawilem ja i przez tydzien pilem co dzien po 4 piwa - moze niezbyt madre ale uwazam ze najpierw trzeba zyc a dopiero potem cwiczyc.

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
chlej ile wlezie mi się odżywki nie zmarnują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30878
Vody nie tykaj,piwo smiało,ale w niezbyt duzych ilosciach
Pewnie beda lamentowac ze nie pijesz vódy razem znimi, ja tak zawsze mam:/,ale ******le taka gadke.Pij tam duzo jakis płynów soków itp oproocz piwka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
pij nie ******l
pozniej cala mlodosc Ci minie i co bedziesz wspominal za 30 lat
jak 145kg na klatke ***łes?

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
piotrze

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
na***iesz sie + bedziesz jadł przez po zjedz witaminy/posiłek jak dasz rade (WPC nie polecam hahaha walnąłem sobie po 0.7L nie zbyt ciekawe doznania )
albo nic nie spadnie albo to co spadnie odrobisz w tydzien strasznie szybko sie odrabia spadki po piciu jednodniowym (jezeli wogule trzeba je odrabiac )

Zmieniony przez - ziompel w dniu 2006-08-26 21:33:19

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
tak jak sie napijesz to serce Ci stanie.

kurfa jakie problemy

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Ja w tamta sobote mialem wesle i tylko goude walilem, spadki tylko w sile ale odrabiam w ciagu tygodnia. Bo to ze alkohol scina bialko to mit, tylko odwadnia, wiec pij duzo plynow, jak wrocisz do domu to witaminka c plus jakies bialeczko i do lozka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
a przepraszam bardzo dlaczego piwo a nie vodke?? tylko prosze jakieś naukowe wyjeśnienie a nie z dupy...

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja siłowni

Następny temat

Moja siłka piwniczna

WHEY premium